Bomba İddia! Tarkan, Zeki Müren'i mi canlandıracak?

Mustafa Uslu, Türk Sanat Müziği’nin efsanesi Zeki Müren’in hayatını çekeceği filmi için Tarkan’ın kapısını çaldı. Yapılan gizli görüşmelerin ardından Tarkan'ın teklife olumlu yanıt verdiği iddia ediliyor.

Magazin

Bomba İddia! Tarkan, Zeki Müren'i mi canlandıracak? ‘Müslüm’, ‘Ayla’ ve ‘Naim Süleymanoğlu’ gibi filmlerin yapımcısı Mustafa Uslu, Türk Sanat Müziği’nin efsanesi Zeki Müren’in hayatını çekecek.

Tarkan takipçilerine içini döktü:

Tarkan takipçilerine içini döktü: "Ben ben gibi değilim"Posta'dan Ali Keser'in haberine göre; başroldeki oyuncunun, filmde şarkıları kendisi seslendireceği için uzun bir süre uygun bir aktör bulunamadı. Sonunda Tarkan’ın kapısını çalan Uslu’nun aylar süren gizli görüşmelerin ardından olumlu yanıt aldığı iddia ediliyor. Tarkan, Almanya’da bir oyuncu koçundan ders almak istediği için bir yıl süre talep etti. Bir aksilik olmazsa filmin çekimleri 2023’te başlayacak.

Tarkan: Hep yüzüm güler sanmayın...

Tarkan: Hep yüzüm güler sanmayın...Tarkan kızı Liya için tütü giydi!

Tarkan kızı Liya için tütü giydi!Sibel Can'dan Tarkan şarkısı: 'Adı Elveda Olsun'

Sibel Can'dan Tarkan şarkısı: 'Adı Elveda Olsun'

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: