BOMBA PATLADI YAPACAK BİR ŞEY YOK

Seda Sayan'la evlilik hazırlığı yapan Onur Şan'ın babası Ahmet Turan Şan, 'Artık bomba atılmıştır. Oğlum, kendi kararını verecek yaştadır' DİYEREK EVLİLİĞE ONAY VERDİ!

Magazin

BOMBA PATLADI YAPACAK BİR ŞEY YOK  47 yaşındaki Seda Sayan'ın, 27 yaşındaki Türk halk müziği şarkıcısı Onur Şan ile yaşadığı aşk, magazin gündeminin ilk sırasına oturdu. Kısa süre önce Paris'te baş başa tatil yapan ikili, Türkiye'ye evlilik kararı almış olarak döndü. Şu sıralar nikah işlemleriyle uğraşan çift sessizliğini korurken, Onur Şan'ın TRT sanatçısı babası Ahmet Turan Şan sessizliğini bozdu..

Oğlumu alnından öperim

Eşiyle birlikte oğlunun aldığı karara saygı duyduklarını belirten Ahmet Turan Şan, şunları söyledi: 'Artık bomba atılmıştır. Onur, kendi kararını verecek yaştadır. Mutluluğu hak eden, ailesi tarafından çok iyi yetiştirilmiş bir evlattır. Bu evliliği yapacak olsa gider onu alnından öperim. Herkesin de oğlumu alnından öpmesini isterim. Ona mutluluklar diliyorum.'

6İşte damadın portresi
Onur Şan, 24 Temmuz 1981 yılında Sivas'ta doğdu. İlkokul ve ortaokulu İstanbul'da, Ata kolejinde, lise eğitimini ise Halide Edip Adıvar Lisesi'nde tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi, Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı THM Şan Bölümü'nde eğitimi sürdüren genç şarkıcı, müzik yaşantısına, 6 yaşında bağlama çalmayı öğrenerek başladı. Şan, Milliyet Gazetesi'nin düzenlemiş olduğu, Liselerarası THM Ses Yarışması'nda birinci oldu. TRT'nin düzenlediği yarışmada da İstanbul bölge birincisi, ardından Türkiye ikincisi seçildi. TRT'nin düzenlemiş olduğu sınavı kazanarak, Türk Halk Müziği sanatçısı olmaya hak kazandı. 2000-2002 yılları arasında TRT İstanbul Radyosu'nda, akitli THM ses sanatçısı olarak görev aldı. 'Yolcular Türkünağme' adlı grup albümünün ardından 'Aşkın Mavisi', 'Dağlarına Kar Olurum Yar' ve 'Hata Benim' adlı solo albümlerini çıkardı. Onur Şan, TRT'de yayınlanan ve gençleri ekrana bağlayan 'Halkalı Şeker', 'Anadolu'nun Sesi' ve 'Seher Yeli' programlarını sundu. Ayrıca yine TRT'de yayınlanan, 28 bölümlük 'Zeytin Dalı' adlı dizide rol aldı. Bu diziden sonra Şan sırasıyla, 'Yaşanmış Şehir Hikayeleri' ve 'Ayrılık' adlı dizilerde oynadı. Onur Şan'ın amcası Ömer Şan ve yengesi Bilge Şan da TRT İstanbul Radyosu THM sanatçılarıdır.

Anası yaşında
Vatan gazetesine konuşan Onur Şan'ın amcası Türk Halk Müziği'nin usta yorumcularından TRT sanatçısı Ömer Şan ise ikilinin ilişkisini onaylamadı. Ömer Şan, şunları söyledi: 'Onur, 'Seda Sayan'la beraberim' deyince şok oldum, hálá şoktayım. Arkadaş olarak onayladım ama evlilik kesinlikle olmasın dedim. Çünkü Seda'nın hayatı belli. Onur yarın çocuk da isteyecek ama Seda çocuk yapacak durumda değil. Onur'un anası yaşında, anasından büyük. Beni onların düğününde göremezsiniz.'

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: