BOND MÜZİK GRUBU NEDEN İSTANBUL'A GELDİ?

Dünyaca ünlü müzik grubu Bond bir şirketin davetlisi olarak Türkiye’ye geldi. Londra’dan bu akşam saat 16.20’de İstanbul’a gelen sempatik dört genç kızdan meydana gelen Bond Müzik Grubunun bu akşam Türk Telekom Arena’da oynanacak Galatasaray - Braga maçını izleyecekleri bildirildi.

Magazin

BOND MÜZİK GRUBU NEDEN İSTANBUL'A GELDİ? Atatürk Havalimanı’nda bir açıklama yapan grup üyelerinden Eos Chater, Türkiye’ye geldikleri için büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “ İstanbul bizim için favori şehirlerden birisi. Çok merak ettiğimiz Boğazı göreceğiz. Akşam Galatasaray- Braga maçına gideceğiz. Galatasaray’ı biliyoruz “ dedi.

Bond Grubu CNR Expo İstanbul’da 3-7 Ekim tarihleri arasında çeşitli konserler verecek.

Ünlü Bond Grubu Türk Telekom Arena'da Galatasaray ile Braga arasında oynanacak olan Şampiyonlar Ligi maçını 2014 numaralı locadan takip edecek.

İlk kez Türkiye’ye gelen Bond Müzik Grubu bilindiği gibi 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarının kapanış töreninde bir konser vermişti. Faik KAPTAN/İSTANBUL,(DHA)

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: