BOND ŞARKILARI AMY'DEN

Asi şarkıcı Amy Winehouse, uyuşturucudan uzak kalmayı başarırsa, yeni James Bond filminin şarkılarını seslendirme şansı yakalayacak.

Magazin

BOND ŞARKILARI AMY'DEN Tam altı dalda Grammy ödülüne aday gösterilen ancak özel hayatındaki skandallar ve yaşadığı uyuşturucu problemi yüzünden kötü günler geçiren Amy Winehouse, Bond yapımcılarından önemli bir teklif aldı.


The Daily Express'in haberine göre, ünlü besteci David Arnold, yeni Bond filmi 'Quantum Of Solace'in şarkılarını seslendirmesi için Amy Winehouse ile görüşmek istediğini açıklamış. Ancak başına tahli kuşu konan Amy Winehouse'un uyuşturucu tedavisi hálá devam ediyor ve filmin yapımcıları da ondan uyuşturucu belasından kurtulmasını istiyor. Eğer Amy, kendini toparlayabilirse kariyerinin en önemli işlerinden birine imza atmış olacak.

Bu arada asi şarkıcı, geçtiğimiz günlerde cezaevinde tutuklu bulunan kocası Blake Fielder-Civil'i ziyaret etti. Amy, bu ziyaretle kocasından ayrılacağı yönünde çıkan haberleri de yalanlamış oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: