Bonkör damat Kıvanç Tatlıtuğ

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, evlilik hazırlıklarına hız verdi. Yaklaşık 2 yıldır aşk yaşadığı Başak Dizer'le nikah masasına oturma kararı aldığı konuşulan Tatlıtuğ, evlendikten sonra yaşayacağı ev arayışlarına da başladı.

Magazin

Bonkör damat Kıvanç Tatlıtuğ Geçtiğimiz yıl Sarıyer Garipçe Köyü'ne yatırım yapan ünlü oyuncu, Başak Dizer'le oturmak için de ilk tercihini Sarıyer'den yana kullandı.

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer, önceki günlerde Zekeriyaköy'de birçok villayı gezdi. Tatlıtuğ'un olmazsa olmazları ise villanın dubleks, bahçeli, havuzlu ve yaklaşık 300 metrekare civarında olmasıydı.

NET KARARINI VERMEDİ

Şimdilik herhangi bir villada net kararını vermeyen yakışıklı oyuncu, aynı bölgede villa arayışlarını sürdürüyor. Kıvanç Tatlıtuğ'un baktığı villa fiyatlarının 1 buçuk ile 3 milyon lira arasında değiştiği öğrenildi. Yakışıklı oyuncu, bu tavrıyla da "Bonkör damat" dedirtti.

GÖZDEN UZAK OLSUN

Bu arada şu anda Ulus'ta oturan yakışıklı oyuncu, evlendikten sonra gözlerden uzak olmak için Zekeriyaköy'ü tercih etti.

Kaynak: Takvim

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: