'BONOMO'NUN KLİBİNDE ILLUMİNATİ SİMGESİ VAR!'

Can Bonomo'nun Eurovision şarkısı 'Love Me Back'e çekilen klipte yer alan göz işareti internette tartışmalara yol açtı. Sosyal medyada, "Bu göz, Illuminati örgütünün simgesi" diye görüşler yer aldı

Magazin

'BONOMO'NUN KLİBİNDE ILLUMİNATİ SİMGESİ VAR!' Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek olan Can Bonomo'nun, 'Love Me Back' (Sen De Beni Sev) şarkısı için çekilen klibi; TRT Müzik ekranında yayınlandıktan hemen sonra sanal ortamda tartışılmaya başlandı.

Klipte yer alan bir görüntünün, dünyanın en gizli örgütü olarak gösterilen Illuminati örgütünün simgesi olan gözü anımsattığı öne sürüldü. Sertab Erener, Lady Gaga ve Madonna'nın da kliplerinde bu işareti kullandığı iddia edilmişti.

Can Bonomo ile Illuminati örgütü arasında bağlantı iddiaları geçtiğimiz haftalarda da gündeme gelmişti. Eurovision şarkısını seslendirirken Illuminati'ye özgü bir el hareketi yaptığı öne sürülen Bonomo'nun menajeri Ece Çelebioğlu, iddiaları şöyle yalanlamıştı: "Bu iddialar zırvalık, saçmalık. Çalışılmış bir şey yok. Yapılan hareketin özel bir anlamı da yok. Can, hep dans ettiği gibi dans ediyor. Bize garip garip sorular soruluyor. Garip yakıştırmalar yapılıyor. Biz, müziğimizle anılmak istiyoruz. Orada çalışılmış, özel bir mesajı olan, özel bir hareket yoktu."

Video yüklenemedi...
Milliyet

Bunlarda ilginizi çekebilir: