"Börü" ile yurtdışına açıldı!

“Börü”, Emir Benderlioğlu’na yurtdışı kapılarını açtı. Dizinin Netflix’te yayınlanmaya başlamasıyla birçok ülkede dikkatleri üzerine çeken oyuncu, başarılı performansıyla haber sitelerine de konu oldu.

Dizi Galeri

"Börü" ile yurtdışına açıldı! Şu sıralar final bölümü olarak çekilen sinema filmiyle gündemde olan mini dizi “Börü”nün yıldızlarından Emir Benderlioğlu’nun ünü ülke sınırlarını aştı. 190’dan fazla ülkede 130 milyonu aşkın abonesi olan internet televizyon ağı Netflix’in satın alıp “Wolf” adıyla yayınladığı dizi, yurtdışında büyük beğeni topladı. Özel Harekat Kuvvetleri içerisinde yer alan bir timin en sorunlu ve disiplinsiz karakteri Turan Kara’ya hayat veren Emir Benderlioğlu da başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

ÖVGÜ DOLU YORUMLAR
Sosyal medyada ve TV forum sitelerinde Emir Benderlioğlu hakkında övgü dolu paylaşımlar yapıldı. Başarılı oyuncu, dünyaca ünlü eğlence ve popüler kültür sitesi www.decider.com’un da dikkatini çekti. “Börü” için özel bir haber yayınlayan site, Emir Benderlioğlu için “Yıldız adayı” başlığını kullandı. Yapılan değerlendirmede Benderlioğlu, dizinin parlayan ismi olarak gösterildi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: