Börü ilk şehidini verdi!

Star TV'nin reytinglerde istediğini alamasa da adından söz ettirmeyi başaran mini dizisi Börü'nün dün akşam yayınlanan bölümü herkesi duygulandırdı.

Dizi Galeri

Börü ilk şehidini verdi! Dizinin, gişe rekorları kıran Dağ II filminin yönetmeni, Alper Çağlar’ın projesi olması diziye dair beklentileri her bölümde biraz daha arttırıyor.

Türkiye’nin yakın tarihinde yaşanan gerçek olaylardan esinlenen Börü, 1’er saatlik 6 bölümden oluşacak ve finalini beyaz perdede yapacak. Heyecanla beklenen proje özel kanalların ilk 1 saatlik mini dizisi oldu.

“Çirkin Olsam Bile” adlı üçüncü bölümünün bu zamana kadar yayınlanan en iyi bölüm olduğunu iddia eden izleyenler, diziye övgüler yağdırdılar.

Dizinin dünkü bölümünde Armağan Oğuz’un canlandırdığı Ayı Murat, Tim’i kurtarmak için şehit düştü.

Ayı Murat, arkadaşlarını kurtarmak için 8. Ana Jet üssünden destek uğruna bir avuç unsurla, Abbas Tepe’ye intikal etti. Murat ve Tim’in destekçiliğini yapan Gökçe ise Tim’i içine düştüğü kıskaçtan kurtarırken, Murat ne yazık ki şehit oldu.

İzleyenler bu durum için; “Murat keşke ölmeseydi!”, “Ağlattın bizi be Murat’ım çirkin olsan bile!”, “Mahvetti bu bölüm beni!”, “Murat gerçekten şehit oluyor mu!”, “Şimdiye kadarki en iyi bölümdü!” gibi yorumlar yaptılar.

Bunlarda ilginizi çekebilir: