Börü'nün fragmanı sosyal medyayı salladı!

Başrollerini Serkan Çayoğlu, Ahu Türkpençe, Fırat Doğruloğlu, Emir Benderlioğlu, Murat Arkın, Ahmet Pınar, Can Nergis, Armağan Oğuz ve Mesut Akusta’nın paylaştığı mini dizi Börü, ekranda yankı uyandırmaya devam ediyor.

Dizi Galeri

Börü'nün fragmanı sosyal medyayı salladı! Türkiye'nin yakın tarihinde yaşanan gerçek olaylardan uyarlanan Börü, 1'er saatlik 6 bölümden oluşup, finalini de beyaz perdede yapacak. Börü özel kanalların ilk 1 saatlik mini dizisi olmasıyla bir ilke imza attı. Börü'nün yayınlanan 3. bölümünün fragmanı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. "Çirkin Olsan Bile" bölüm adıyla ekranlara gelecek olan Börü'de aksiyon dolu bölüm izleyenleri bekliyor.

2015 Ağustos, BÖRÜ savcılık tarafından idari tedbir konulduğu için mecburen ikiye bölünmüştür. Yarısı Sur'da Özel Kuvvetler ve JÖH ile operasyonda Öz Yönetim ilan eden hainlere karşı, diğer yarısı ise İstanbul'da açığa alınmış durumda sorgudadır. Turan ve Kaya, PKK'ya destek vermek üzere Cizre'den saldıran ve kendilerini saran 100 YDG-H teröristine karşı imkansız bir kıskaçla mücadele ederken, Ayı Murat timini kurtarmak için 8. Ana Jet üssünden destek uğruna bir avuç unsurla Abbas Tepe'ye intikal etmek zorundadır.

Börü'nün fragmanı 650 bin kişi tarafından izlendi. İzleyenler fragmana;

gibi yorumlarda bulundu.

Börü'nün 3. bölüm fragmanı Çirkin Olsan Bile:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: