BOŞ ARSAYA 1 MİLYON DOLAR!

Demet Şener, yakın arkadaşı Ebru Şallı'ya komşu olmak için kocasına baskı yaptı. İbrahim Kutluay, Bodrum'da Tan ailesinin villasının yanındaki 'boş arsa'yı almak için 1 milyon dolar ödedi.

Magazin

BOŞ ARSAYA 1 MİLYON DOLAR! Demet Kutluay, Ebru Şallı'nın Bodrum'daki evinin yanındaki arsaya villa yaptırmak isteyince İbrahim Kutluay'a boş arsaya 1 milyon dolar ödemek düştü.

Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, günlerinin büyük bölümünü bir arada geçiren Kutluay ile Tan çifti de şimdi de komşu olmaya hazırlanıyor. Her yaz mutlaka Harun ile Ebru Şallı Tan'ın Bodrum Gündoğan'daki muhteşem evlerinde birkaç gün tatil yapan İbrahim ile Demet Kutluay, buraya gittikleri sırada boş bir arsa gördü.

Demet Şener, hem arkadaşı Ebru'ya yakın olmak hem de kızının yaz aylarını güzel bir şekilde değerlendirmesi için bu arsayı almak istedi. Eşinin bir dediğini iki etmeyen İbo da yine cömertliğini konuşturdu! Milli basketbolcu, soluğu hemen bir emlakçıda alarak arsanın satılık olduğunu öğrendi.

Arsanın fiyatının 1 milyon dolar olduğunu öğrenen Demet ile İbrahim Kutluay, alım işlemlerini basketbolcunun vatani görevi yüzünden erteledi. Kutluay çifti, yaz sonunda 1 milyon dolarlık arsayı satın alarak buraya lüks bir villa yaptıracak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: