BOŞ KAĞIDA İMZA ATTI

Tuğba Özerk ile iki yıl önce evlendiği Kıbrıslı işadamı Erhan Kanioğlu boşanma kararı aldı.

Magazin

BOŞ KAĞIDA İMZA ATTI   Kanioğlu'nun, boşanmak için hiçbir şey talep etmemesi için de ünlü şarkıcıya boş bir kağıt imzalattığı ileri sürüldü.

Tuğba Özerk'in sessiz sedasız yaptığı evlilik, aynı şekilde son bulmak üzere... Özerk ile eşi Erhan Kanioğlu, boşanma davasıyla ilgili konuşmaya yanaşmıyor. Ancak çifte yakın kaynaklardan gelen habere göre, Özerk'in dava sırasında Kanioğlu'ndan hiçbir maddi talebi olamayacak. Çünkü Kıbrıslı işadamının, böyle bir talebi engellemek için önceden ünlü şarkıcıya boş bir kağıt imzalattığı ileri sürülüyor.

Özerk cephesinden gelen bir başka haber ise, bir süredir eski sevgilisi ile görüşmeye başladığı yönünde... Ünlü şarkıcı ile Ersin adlı genç, son olarak önceki cuma geccesi bir kulüpte görüldü. Ancak Ersin Bey'in, ayrı oldukları sürede bir başkasıyla nişanlanması, mekanda olay çıkmasına yol açtı. Gencin nişanlısı, arkadaşlarından gelen haber üzerine kulübü basmış ve ikili ile ciddi bir kavgaya tutuşmuş.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: