BOŞANIYORLAR

Bülent Ersoy, eşi Armağan Uzun'dan ayrılmak için avukatları aracılığıyla dilkeçe verdi.

Magazin

BOŞANIYORLAR
20 günlük evliyken İzmir'de genç bir kadınla görüntülenen eşi Armağan Uzun'un sadakatsiz olduğunu neden gösteren Ünlü Diva Bülent Ersoy, boşanma davası için bugün resmen mahkemeye başvurdu.

Kadıköy Adliyesine avukatı aracılığı ile dilekçe gönderen Ersoy, dilekçede Armağan Uzun'un sadakatsiz ve sorumsuz davranışlarından kaynaklanan ağır kusurları ve kültür farklılığını boşanmaya neden olarak gösterdi. Ayrıca, İzmir'de Armağan Uzun'un genç bir kadınla çekilen görüntüleri de kanıt olarak gösterildi.

'DAVALININ BAŞKA KADINLARLA OLAN İLİŞKİLERİNİN MEDYAYA YANSIMASI BÜLENT ERSOY'UN KİŞİLİĞİNE, HAYSİYETİNE, MESLEKİ İTİBAR VE KARİYERİNE ZARAR VERMİŞTİR'

Diva boşanma talebini içeren dilekçesinde boşanma nedeni olarak başta eşinin sadakatsizliğini gösterdi. Dilekçede Ersoy'un gerekçeleri şöyle sıralandı; 'Tarafların evlenmesinden daha 20 gün sonra davalı Armağan Mustafa Uzun, İzmir'de başka bir kadınla beraber görüntülenmiş ve görüntüler TV ve basında yayınlanmıştır. Davalı, evliliğine zarar veren bu tür tutum ve davranışlarına devam etmiş, daha sonra 2 kez medya ve basında başka kadınlarla beraber olduğu yönünde haberler çıkmış, davalının bu yöndeki tutum ve davranışları sabit olmuştur. Davalının başka kadınlarla olan ilişkilerinin medyaya yansıması Bülent Ersoy'un kişiliğine, haysiyetine, mesleki itibar ve kariyerine zarar vermiştir, bu durum davacı Bülent Ersoy için evliliği ve müşterek hayatı çekilmez hale getirmiştir'.

'SADAKATSİZ VE SORUMSUZ DAVRANIŞLAR, TARAFLAR ARASINDAKİ DÜŞÜNCE VE KÜLTÜR FARKLILIĞI BU EVLİLİĞİN DEVAMINI İMKANSIZ KILMIŞTIR'

'Davalı Armağan Mustafa Uzun'un sadakatsiz ve sorumsuz davranışlarında ağır kusurları, taraflar arasındaki düşünce ve kültür farklılığı bu evliliğin devamını imkansız kılmıştır. Bu nedenle davacı Bülent Ersoy, zaruri ve acil şekilde devamı mümkün olmayan bu evlilik birliğinin ortadan kaldırılmasını ve tarafların boşanmalarına karar verilmesini talep etmek zorunda kalmıştır.

Davalı Armağan Mustafa Uzun'un evlilik birliğine zarar verici nitelikteki sadakatsiz ve sorumsuz tutum ve davranışlarından kaynaklı maddi, manevi tazminat ve diğer tüm yasal haklarımız saklı tutulmuştur.'

NAFAKA TALEBİ YOK

Ersoy, bu nedenlerden dolayı eşi Armağan Uzun'dan boşanmak istediğini ve herhangi bir nafaka talebi olmadığını belirtti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: