"Boşanmak istiyorum, sığınacak yerim yok" demişti ama...

"Boşanmak istiyorum ama sığınacak yerim yok" diye başvuru yapan Bade İşçil'e kadın sığınma evinde yaşaması teklif edildi. İşçil, "Orada yaşamak istemem" diyerek talebinden vazgeçti.

Magazin

"Boşanmak istiyorum, sığınacak yerim yok" demişti ama... KARŞILIKLI SUÇLAMALAR
Boşanmaları olay olan Bade İşçil-Malkoç Süalp çifti cephesinde sular durulmuyor. Karşılıklı suçlamalarla süren boşanma davasında önceki gün ilginç bir gelişme yaşandı. Daha önce "Boşanmak istiyorum ama sığınacak evim yok" diye mahkemeye başvuru yapan Bade İşçil'e mahkeme dönüş yaptı.

'HUZURUMU BOZUYOR' ŞİKAYETİ
Mahkeme, "Sığınacak yerin yoksa, kadın sığınma evine yerleşebilirsin" dedi. Bu gelişme üzerine İşçil, "Kadın sığınma evine yerleşmek istemem" dedi, ardından da barınak talebini geri çekti. Bu arada İşçil, eşi Malkoç Süalp'i, huzur ve sükununu bozduğu gerekçesiyle Beşiktaş Emniyeti'ne şikayet etti.

'MALKOÇ EVİMİN ETRAFINDA DOLAŞIYOR'
Bade İşçil, Beşiktaş Emniyet Müdürlüğü'ne yaptığı başvuruda "Mahkeme kararı olmasına rağmen eşim evimin önüne geliyor, huzur ve sükunumu bozuyor" dedi. Annesi Kadriye Gündüz de kızını destekleyen bir ifade verdi. Bunun üzerine Malkoç Süalp hakkında 'Ailenin korunması ve kadına karşı şiddetin önlenmesi için verilen tedbir kararına aykırılık suçu' iddiasıyla soruşturma başlatıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: