BOŞANMAKTAN VAZGEÇTİ

2006 yılında kendisinden 22 yaş küçük olan Levent Süren ile nikah masasına oturan Zerrin Özer'le eşinin arası geçtiğimiz yıl oturdukları ev yüzünden açılmıştı.

Magazin

BOŞANMAKTAN VAZGEÇTİ Çift; Beylikdüzü'nde, Süren'in ailesine yakın bir evde oturuyordu. Ama ünlü sanatçı, evin işlerine çok uzak olduğunu ve gününün büyük kısmının trafikte geçirdiğini söyleyerek eşine başka bir yere taşınmayı teklif etti. Ama bu teklifini eşine kabul ettiremeyince çareyi evi terk etmekte buldu.

Kendisine Galata'dan bir ev alan Özer, eşiyle aralarındaki anlaşmazlıkları çözemeyince de boşanmaya karar verdi. Ancak iki aydır bir araya gelmeyen çift, geçtiğimiz günlerde yeniden görüşmeye başladı. Geçtiğimiz hafta bir restoranda başbaşa yemek yerken görülen ikilinin çok mutlu bir tablo çizdiği söyleniyor.

Çiftin yeniden bir araya gelmesine ise yakın dostlarının vesile olduğu belirtiliyor. Şimdilerde yeniden görüşmeye başlayan ikilinin, ayrılık kararlarından vazgeçmiş olsalar da henüz oturacakları ev meselesini çözmedikleri de iddialar arasında.
(günaydın)


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: