BOŞANMAYA KARAR VEREN CHRİSTİNA'NIN KEYFİ YERİNDE!

Ünlü şarkıcı, oğlu Max ile bol bol güldü!

Magazin

BOŞANMAYA KARAR VEREN CHRİSTİNA'NIN KEYFİ YERİNDE! Çarşamba günü ünlü şarkıcı Christina Aquilera eşi Jordan Bratman'den ayrılacağına dair çıkan haberleri doğrulamıştı ve TMZ'nin haberine göre resmi boşanma davasını açtı.

Her ne kadar asıl sebebin kocasını aldattığı konuşulsa da, güzel şarkıcı dilekçesine boşanma sebebini 'aşılamaz farklılıklar' olarak gösterdi,

TMX'in haberinde çiftin evlenmeden önce “Christina Aquielera'nın şöhretiyle birlikte gelen gelirinin evlenmeden önce, evlilik süresince ve ayrıldıktan sonra kendisine ait” olduğunu belirten bir evlilik sözleşmesi imzaladığını yazıyor. Yani bu durumda Jordan'ın nafaka alması da imkansız gibi görünüyor.

Christina, People dergisine bütün hedefinin 3 yaşındaki oğlu Max'ın iyi bir eğitim alması olduğuna dair kısa bir açıklama yaptı ve TMZ'ye göre de oğlunun vekaletini eşiyle paylaşmak istiyor ve ekliyor.

“Jordan ile ayrılsak da Max'e olan bağlılığımız halen eskisi kadar kuvvetli.”

Her ne kadar Christina, boşanmanın çalkantılarını yaşasa da, moralini bozmuyor ve dün oğlu Max'le birlikte bol bol gülerek çok keyifli zaman geçirirken görüntülendi.


msntr.starlounge
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: