BOTOKS MEMEYE İNDİ

Estetiğin birçok alanında uygulanan botoks bu kez de göğüslerde kullanılmaya başlandı

Magazin

BOTOKS MEMEYE İNDİ Yüzdeki kırışıklıkların giderilmesinden aşırı terlemenin önlenmesine, hatta diş gıcırtılarını sona erdirmede sıkça başvurulan bir yöntem olan botoks uygulaması bu kez de göğüslere indi. İngiltere'de bin sterline yani yaklaşık 2 bin 500 liraya mal olan uygulama, özellikle doğumdan sonra göğüsleri sarkan genç annelere tavsiye ediliyor.

3 AY ETKİLİ

Göğüs bölgesindeki bir kasa 12 botoks enjeksiyonu yapılan uygulamanın etkisini göstermesi yaklaşık 2 hafta sürüyor ve dikleşerek doğumdan önceki haline gelen göğüsler 3 ay boyunca etkisini koruyor. Uzmanlar, toplam yarım saatte yapılan bu işlemin geçici bir uygulama olduğunu, kalıcı dolgunluk ve dikliğe ulaşmak için göğüs büyütme ameliyatına girmenin daha uygun olacağını söylüyor.

AMELİYATA ZAMAN YOKSA...

Botokslu göğüs dikleştirme işlemi ise, parti, davet gibi 'acil durumlar' öncesinde bıçak altına yatmaya vakti olmayanlar için büyük kolaylık sağlıyor. İngilizcedeki 'breast' yani 'göğüs' kelimesinin 'botoks'la birleştirilmesiyle oluşturulan 'Breastox' yönteminin, hamileliğin üçüncü ayından itibaren uygulanabileceği kaydediliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: