BOTOKSLU GÜZEL!

Eyvah Eyvah filmi ilk yayınlandığı zaman filmden ziyade Demet Akbağ’ın yeni tarzı konuşulmuştu.. Zayıflaması, bacaklarının güzelliği ve tabii ki botokslu yüzü!

Magazin

BOTOKSLU GÜZEL! Şimdi Eyvah Eyvah 2 yayınlandı; konumuz hala değişmedi..

Demet Akbağ, bu kez de abartılı botoksuyla gündemde.. Nasıl olmasın ki; botoksun ayarı fena halde kaçmış bu kez.. Kimse uyarmadı mı acaba kendisini merak içindeyiz!

Şirazeyi o kadar kaçırmış ki Demet Akbağ artık suratında mimikten eser kalmamış.. Gülerken ödümüz kopuyor vallahi, yüzü gerilmekten patlayacak diye.. Hele o gözler.. Güldükçe minnacık kalıyor.. Nerede o eski gözleri Demet Hanım'ın.. Eser yok eser!

Burnuna da bir operasyon yaptırdı mı acaba Demet Hanım?. Yoksa yüzüne yapılan dolgulardan ötürü mü o burun öyle genişleyip suratının ortasına yayıldı.. Küçük bir Çinli gibi gözleri, kocaman bir burnu var artık Demet Akbağ'ın.. Gözler de görünmediği için burun 'hey ben bu yüzün tek hakimiyim' diye bangır bangır bağırmakta!

Makyajsız halini düşünemiyoruz bile.. Gecce görsek çığlık çığlığa kaçışırız diye tahmin ediyoruz..

Acaba Demet Akbağ, aynaya bakınca kendini nasıl hissediyor? Güzel mi buluyor kendini, yoksa bir pişmanlık var mı bünyede? Eğer pişmanlık yoksa bu işte ters giden bir şeyler var demek ki! İnşallah bu son operasyonla botoks işine son noktayı koymuştur ünlü oyuncu.. Devamını getirmeyi düşünüyorsa işte o zaman gerçekten 'EYVAH EYVAHHHHHHHH' olacak..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: