Boutique Style ile sonbaharın keyfini çıkarın!

Kişiye özel tercihler ve seçimlerle şekillenen tatillere imza atan, ayrıcalıklı seyahat danışmanları ile “Boutique Style”, sonbahar mevsimini unutulmaz kılacak tatil programları tasarlıyor.

Yaşam

Boutique Style ile sonbaharın keyfini çıkarın! Her mevsimin ayrı güzel olduğu New York, görkemli şatoları ve meşhur bağlarıyla Bordeaux, romantik şehir Paris, yeryüzündeki cennet köşesini içinde barındıran Cape Town, tarihiyle büyüleyen Roma, olağanüstü manzarasıyla Amazon yağmur ormanları, beyaz kumu ve turkuaz renkli denizi ile ön plana çıkan eşsiz güzellikteki Zanzibar… Hayalinizdekinden de fazlasını ‘Boutique Style’ sizlere sunuyor.

New York, New York..
New York’un muhteşem mimarisini gökyüzünden görmeye ne dersiniz? Size özel organize edilen helikopter turu ile New York’un inovatif mimari yapılarını gökyüzünden keşfedebilirsiniz.. Boutique Style ayrıcalığı ile ‘Broadway Show’lardaki favori yıldızınız ile tanışabilir, vip koltuklarda şovu izleyebilir, sahne arkasına geçerek tüm ekip ile vakit geçirebilirsiniz!

Peki dünyanın en önemli moda olaylarından biri olan New York Moda haftasına katılmaya ne dersiniz? En sevdiğiniz tasarımcıların defilelerini izleyebilir, en yeni modelleri ve stilleri Boutique Style’in New York Moda Haftasındaki vip konuğu olarak gözlemleyebilirsiniz... New York’un Michelin Yıldızlı Restaurantlarının şefleri ile tanışabilir, size özel tasarlanan bir haftalık gurme turuyla siz de ünlü şeflerle beraber yemek yapabilir, mutfak sırlarını öğrenebilirsiniz.

Üzüm Bağları Ve İhtişamlı Şatolarıyla Ünlü Bordeaux!
Birbirinden ihtişamlı şatoları, üzüm bağları, enfes şarapları ve leziz yiyecekleriyle bir rüya diyarı.. Fransa denilince hemen herkesin aklına üstün kaliteli şaraplar ve güzel yiyecekler gelir. Bu iki kombinasyonun en iyilerini bulabileceğiniz yerlerden biri Bordeaux…

Boutique Style farkıyla, her yıl farklı bir temaya uygun olarak yüzlerin boyandığı, kostümlerin giyildiği, Eylül’de gerçekleşen Medoc Maratonu ile Gironde Nehri ağzındaki küçük Paulliac kasabasının güneyinden başlayarak Bordeaux’un en ünlü şarap chateauxlarından geçen 42 kilometrelik rotaya katılan 8500 kişiden biri olma fırsatını yakalayabilirsiniz! Dünyanın en kaliteli şaraplarının üretildiği Bordeaux’de bağ bozumuna katılabilir, kaliteli şaraplardan tadabilirsiniz...

Aşk Şehri Paris
Unutulmaz ve baş döndüren atmosferiyle Eyfel Kulesinde romantik bir yemeğe kim hayır diyebilir? Boutique Style’ın size özel organize edeceği limuzininiz ile şampanya eşliğinde bir gece geçirebilir, ressamlar tepesinde portrenizi çizdirip anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Michelin yıldızlı şeflerle yemek derslerine katılabilir, ünlü tatlı atölyelerinde makaron yapının ince sırlarını öğrenebilirsiniz. Modaya ilginiz varsa Paris Moda Haftasına katılabilir, Fransız modasını size özel alışveriş asistanı ile merceğe alabilirsiniz. Paris St Germen maçlarını size özel locanızda izleyebilir, ünlü futbolcular ile tanışabilirsiniz!


İklimi, Renkli Karnavalları Ve Muhteşem Manzarasıyla Cape Town!
Cape Town’un nefes kesici manzarasını Boutique Style’ın organize edeceği özel helikopter ile kuşbakışı keşfetmek, karnavallara katılarak kentin kültürel çeşitliliğini kutlayan dansçılar ile sashay figürleri yapmak, maskenizi takarak partiye katılmak ünlü restoranlarında farklı lezzetler tatmak.. Hepsinin tadını çıkarırken tek yapmanız gereken sizin için organize edilen turun keyfine varmak!


Tarih Meraklılarının Gözdesi Roma!
Roma’nın muhteşem sokaklarını dilediğinizce gezebilir, Boutique Style’ın size özel organize edeceği Audrey Hepburn & Gregory Peck’in başrölünde oynadığı romatik peri masalı hikayesi “Roman Holiday” konsept turuna katılabilirsiniz. Kolezyum’unu kendinize özel bir organizasyon için kapatma fikri kulağa nasıl geliyor? Boutique Style sizin için parti organizasyonunu mekanından dekorasyonuna kadar düşünüyor. Vatikan’ı merak edenler içinse Vatikan Müzesinde size özel unutulmaz bir akşam yemeği vadediyor.


Amazon Yağmur Ormanları Ve Kültürel Mirasıyla Büyüleyen Peru!
İnka tapınaklarının eski kalıntıları ve eski mezarlıklar tüm Peru boyunca görülür. Peru’nun zengin kültürel mirası yüzlerce yıl öncesini kapsar. Eğer mücadeleci bir ruha sahipseniz mağaraları keşfe çıkabilir, unutulmuş tapınakları gezebilir, geçmişte kalmış dini mekanları ziyaret edebilirsiniz. Boutique Style ayrıcalığıyla ise Amazon yağmur ormanlarını bot gezileriyle keşfedebilirsiniz. Bu olağanüstü manzaranın fotoğraflarını çekmekten kendinizi alamayacağınız için kameranızı yanınızda getirmeyi unutmayın!

Tropik Meyve Ağaçları Ve Turkuaz Renkli Deniziyle Zanzibar
Sonbahar mevsiminde yazı özleyenler için beyaz kumu, onlarca tropik meyve ağacı ve turkuaz renkli denizi ile ön plana çıkan eşsiz güzellikteki Zanzibar adası Boutique Style önerilerinden.. Adanın tadını çıkarabilir, Fred Mercury turu yapabilirsiniz.

“Boutique Style”, ayrıcalıklı seyahat danışmanlığı, dünyanın en eşsiz destinasyonlarında planladığı geziler ile unutulmaz anılara imza atmaya devam ediyor!Bunlarda ilginizi çekebilir: