Böyle ayrılık olur mu?

Bazıları çoktan beklenen aşkların kahramanlarıydı bazılarının yakınlaşması ise sürpriz oldu.

Magazin

Böyle ayrılık olur mu? Öyle ya da böyle hayranları onları bir çift olarak kabul etti ve öyle benimsedi. Hatta bazılarının evlenmesi an meselesiydi bir zamanlar. Ama sonra aniden yollarını ayırdılar. Hem de hiç beklenmedik sebeplerle.

İşte ünlü çiftlerin şaşırtan ayrılık sebepleri.

Cem Yılmaz ile Cansu Dere'nin ilişkisi üç buçuk yıl sürdü. Bir süre darılıp sonra barışan ikili sonunda kesin olarak ayrıldı. Önce Dere ile Ezel'deki rol arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu'nun arasındaki yakınlaşmanın buna neden olduğun ileri sürdü. Bir başka iddia da Dere'nin aşırı kıskançlığıyla Yılmaz'ı canından bezdirdiği yolundaydı.. Yılmaz "Bu kez kesin ayrıldık" diyerek son noktayı koydu.

Tarkan ve sevgilisi Bilge Öztürk, bir veda yemeği yiyerek ilişkilerine nokta koydu. "Ayrıldılar" söylentileri üzerine basının karşısına çıkan çift "Bu bir veda yemeğiydi ayrıldık" açıklaması yaptı. Açıklama önce Tarkan'dan geldi. Ünlü sanatçı basın mensuplarının "Sizi tekrar bir arada görmek çok güzel" yorumu üzerine "Aslında göründüğü gibi değil bunu açıklamak istiyoruz" diyerek söze girdi ve şöyle devam etti: "Biz yollarımızı ayırmaya arkadaş kalmaya karar verdik. Dostluğumuz ve birbirimize desteğimiz devam edecek ama biraz kendi yollarımızda yürümek istiyoruz."

Bu kararı alırken çok zorlandıklarını ve üzüldüklerini söyleyen Tarkan duygularını şarkı sözleri sözüyle ifade etti: "Ağlamadan ayrılık olmaz hatıralar uslu durmaz kalanlar gideni gönlünde taşır aşk sevene yük olmaz biz böyle bilir böyle yaşarız."

Kavak Yelleri dizisinin iki yıldızı Pelin Karahan ve İbrahim Kendirci rol gereği başlayan aşklarını gerçek hayata da taşıdı. Birbirine en çok yakışan çift seçilen Kendirci ve Karahan cephesinden kısa bir süre önce şaşkınlık yaratan bir ayrılık haberi geldi. Karahan yaptığı açıklamada "2 buçuk yıldır süren bir ilişkimiz vardı. Ama heyecanımızı yitirdik. Aramızda hiçbir sorun yok. Arkadaş kalacağız" diye konuştu.

Önce Ihlamurlar Altında dizisindeki rol arkadaşı Tuba Büyüküstün ile aşk yaşayan Bülent İnal daha sonra kalbini Beren Saat'e kaptırdı. İkilinin ilikisi başlarda gayet güzel ilerliyordu. Ama sonra Saat ve İnal ayrıldı.. Bu ayrılığa Saat'in Aşk-ı Memnu'daki öpüşme sahnelerinin yol açtığı ileri sürüldü. Ancak Beren Saat bunları reddetti. "Aşkımız bitti ayrıldık" dedi.

Bülent İnal ayrılık ile ilgili olarak “Ayrıldığımız doğru ama iddialar asılsız. ilişkiler medenice bitebilir. Bunu başka nedenlere bağlamamak gerek. Benim, Beren’in işine karışmam ve kıskançlık yapmam gibi bir şey söz konusu değil. Bunun işimiz olduğunun ikimiz de bilincindeyiz. Ben hiçbir zaman özel hayatım konusunda konuşmayı tercih etmedim. o nedenle başka açıklama yapmayacağım.”

Fazıl Say ile Hande Ataizi birlikteliği de bir dönemin çok konuşulan aşklarındandı.Ancak büyük aşk fazla uzun sürmedi. Bunun nedeni de Say'ın açıklamasıyla ortaya çıktı.

"Hande ile olunca insan, magazinin kontrolsüz ucuna düşüyor" diye konuşan Fazıl Say, Ailem televolelik oldun deyince kendime geldim ve ilişkimi bitirdim. Bu yüzden Hande konusu benim için tamamen kapanmıştır" açıklamasını yaptı. Ataizi ise "Say'ı çok sevdim, çok aşık oldum. İlişkimden de asla pişman değilim" diye konuştu.

Türkiye'nin en güzel çifti Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın da 3 buçuk yıllık bir ilişkinin ardından ayrıldı...Ayrılıklarına bir üçüncü kişinin neden olmadığını söyleyen çift ilişkilerine nokta koymalarının gerekçesini şöyle açıkladı: "Yoğun iylerimizden dolayı birbirimize zaman ayıramaz hale geldik. Eski güzel günlere zarar vermemek için de ayrılma kararı aldık."

Bir ilginç ayrılık öyküsü de şarkıcı Bengü'den... İddialara göre Bengü, Facebook yüzünden sevgilisinden oldu. İnternetteki popüler paylaşım sitesine üye olan Bengü'nün sevgilisi Ahmet Baran'a kız arkadaşlarından gelen mesajlar ünlü şarkıcının sabrını taşırdı. ikili ayrıldı. Ama sonra Bengü bu ayrılık gerekçesini saçma bulmuş olacak ki sevgilisine mesaj attı. Çift yeniden görüşmeye başladı. Ancak bu aşk uzun ömürlü olmadı.

Yeşilçam'ın iki emektarı Çolpan ilhan ve Sadri Alıık'ın oğlu Kerem ile Türkiye'nin taçlı güzellerinden Sibel Turnagöl daha ilk günden beri birbirlerine çok yakıştırılıyordu.Alışık ve Turnagöl evlendiler bir çocukları oldu. Ama evliliklerini yürütemeyip ayrıldılar.

Kerem Alışık yıllar sonra yaptığı açıklamada "Sibel ile çok erken evlendiğim için ayrıldık. Eminim ki daha geç evlenseydik onunla şu anda hala evli olurduk hiç ayrılmazdık" diye konuştu.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: