BÖYLESİ BREZİLYA DİZİLERİNDE BİLE YOK!

Tuncer Öztarhan, eski eşi Ece Erken'e "Seni seviyorum" diye mesaj attı, ertesi gün başka biriyle evlendi. Erken kızgın: İkili oynadı!

Magazin

BÖYLESİ BREZİLYA DİZİLERİNDE BİLE YOK! Aşk oyunları! Ece Erken'in eski kocası, işadamı Tuncer Öztarhan, 26 Nisan tarihinde New York'ta Selin Postacıoğlu ile nikah masasına oturdu. Sürpriz evlilik herkesten çok Ece Erken'i şaşırttı. Çünkü ünlü sunucu, bu evlilikten bir gecce önce eski eşinden "Seni çok seviyorum. Ne olursa olsun senden vazgeçmeyeceğim. Ne yaparsan yap, senden kopamam" mesajı almıştı.

Mesajın geldiği 25 Nisan geccesi Ece Erken, arkadaşı Demet Akalın'ın kına geccesindeydi ve gelen SMS'i yakın dostları da görmüştü. Ece Erken, mesaj geldiğini kabul etti ancak açıklama yapmadı. Ece duruma tepkisini Twitter'da şu sözlerle dile getirdi: "Off, hayatta en tehlikeli şeylerden biri ikili oynamaktır, ortaya çıkınca çok fena, çok fena... Şu SMS'lerin dili olsa da konuşsa. Ah 25 Nisan ah!"

Ece Erken-Tuncer Öztarhan çifti bir yıl evli kaldı. 2009 yılında boşanan çift, ayrılsa da birbirlerinden hiç kopamadı. Birkaç kez yeniden birlikte olmayı deneseler de başarılı olamadılar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: