Boyu uzun gösterecek stil hileleri!

Kısa boylu görünümüzden bu hileler ile kurtulabilirsiniz...

Kadın

Boyu uzun gösterecek stil hileleri! Kısa boylu olmanın bazı bayanlarda takıntı haline geldiğini biliyoruz. Lakin dikkat edilmeyen giyim tarzı da boyunuzu olduğundan kısa gösterebilir. Bu yüzden özellikle boyları kısa olan bayanlar giyim seçimlerine dikkat etmek zorundadır.

Tabii daha uzun görünmek istiyorlarsa… Birkaç giyim hilesi ile olduğunuzdan daha uzun görünebilirsiniz. Boyu ilk olarak uzun gösterecek parça ayakkabılardır. Topuklu ayakkabılar uzun gösterir ancak canlı renkler tercih edilmediği takdirde… Bu ayakkabılar göze batmayacağı için boyunuzu uzatmakta ilk kolaylığı sağlar.

Paçası geniş ve yüksek bel olarak tercih edilen pantolonlar boyu bir tık daha uzun gösterir. Hele bir de inci ve dikini çizgili seçim yapmışsanız bacak boyunuz her zamankinden uzun görünecektir.

Tulumlar bedeni birleştirdiği için kadınları uzun gösterecek bir giyim tarzıdır. Bu tulumları seçerken bele oturmasına dikkat etmek gerekmektedir. V yaka bluzlar boynunuzu açıkta bırakacağından sizi daha uzun gösterebilir. Bu yüzden balıkçı yaka kazaklardan uzak durulması önerimizdir.


YAZI: Kamuran Akdemir
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: