Brad Pitt: "Angelina Jolie'nin yaptıklarını iğrenç buluyorum!"

Tüm dünyanın aşklarına imrenerek baktığı Brad Pitt ve Angelina Jolie, boşama haberleriyle gündeme bomba gibi düşmüştü. Brad Pitt, çocuklarıyla ilgili çıkan haberler nedeniyle eski eşini suçladı.

Dünya Magazin

Brad Pitt: "Angelina Jolie'nin yaptıklarını iğrenç buluyorum!" Aldıkları boşanma kararı ile tüm dünyayı şoke eden Brad Pitt ile Angelina Jolie, sancılı bir boşanma süreci yaşamıştı. Boşanma sürecinde pek çok sorun yaşayan çift, çocukların velayet davasından sonra nafaka krizi yaşamıştı.

Brad Pitt boşanma sürecinde yaşanan her olayın özel kalması gerektiğini söyleyerek, şu anda halka açık bir durumda olmanın ‘iğrenç’ olduğunu savunuyor. Boşanma sürecindeki her olayın basından gizli sürdürülmesi gerektiğini belirten ünlü aktör, yaşananların çocukları için korkunç bir durum olduğunu söyledi. Pitt, özel hayatlarıyla ilgili bazı detayların ortaya çıkmasını ve çocuklarının bunları sosyal medyadan öğrenmek zorunda kalmasını iğrenç bulduğunu dile getirdi. Brad Pitt, Angelina Jolie’nin bu süreçte çocukları nasıl incittiğini görmesini umuyor.

Ünlü aktör, Jolie’nin çocukları için kayda değer bir yardımda bulunmadığı iddialarına da avukatları aracılığıyla yanıt verdi. Brad Pitt, boşanma davası açıldığı günden beri çocukları için 9 milyon doları aşkın nafaka verdiğini söylerek, Jolie’yi medyayı kullanarak davayı manipule etmekle suçladı.

Brad Pitt ile Angelina Jolie'nin nafaka krizi!

Brad Pitt ile Angelina Jolie'nin nafaka krizi!Angelina Jolie yeni aşka yelken açtı!

Angelina Jolie yeni aşka yelken açtı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: