BRAD PİTT MECLİS'TE!

Pitt, ABD Kongre Binası'na girmesiyle tüm dikkatleri üzerine topladı.

Magazin

BRAD PİTT MECLİS'TE! Parlamento binasına girer girmez, güneş gözlükleri ve top sakalı ile Hollywood rüzgarı estiren Brad Pitt, tüm politikacıların hayran bakışları arasında ilerledi.

New Orleans'taki kasırganın tahrip ettiği 9'uncu Bölge'nin yeniden inşası ile ilgili görüşmeye gelen Pitt, Senato Çoğunluk Lideri Harry Reid ile 'New Orleans'ı İyileştirme' kampanyasını konuştu.

2007 yılında kurduğu fonla, hem küresel ısınma nedeniyle dengesi bozulan doğaya hem de bu dengesizlik nedeniyle felaketler yaşayan insanlara yardım eden Pitt, 'Felaketlerde zarar gören ve her şeylerini kaybeden bunca insanın sadece eve değil birer yuvaya ihtiyaçları var. Yerleşecek, evlenecek, çocuk büyütecek ve yaşayacaklar bu bölgelerde insanlar. Bunu sadece başlarını sokacakları bir ev projesi olarak görmüyorum bu nedenle' şeklinde konuştu.

Demokrat Çoğunluk Sözcüsü senatör Harry Reid, görüşmeden sonra Pitt ile poz verirken “Bizi nasıl ayırt edecekler” diye şakalaştı. Ardından Pitt yan kapıdan çıkıp yeraltındaki tünele ulaşmak için asansöre bindi. Çalışanlar ise cep telefonları ile ünlü oyuncunun fotoğrafını çekmek için birbiriyle yarıştı.

Kendi yardım fonuna 3.4 milyon dolar bağışlayan Brad Pitt, şimdiye kadar 150 eko-ev projesini gerçekleştirdi ve daha bir çoğu için çalışmaya devam ediyor. Bu konularda Obama Hükümeti'nden de destek beklediğini belirtti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: