Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin velayet savaşı!

Geçtiğimiz yıl boşanan Hollywood yıldızları Brad Pitt ve Angelina Jolie, çocuklarının velayeti için mahkemede yeniden karşı karşıya gelecek.

Dünya Magazin

Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin velayet savaşı! Ağustos 2017’de bir yıllık mahkeme süreci sonunda boşanan Angelina Jolie-Brad Pitt çifti, bu kez de velayet savaşı için karşı karşıya gelmeye hazırlanıyor. Jolie’nin 6 çocuğunun tam velayeti, Pitt’in ise yarı yarıya velayet talep ettiği mahkeme, 4 Aralık’ta görülecek.

Üçü biyolojik üçü de evlatlık olmak üzere altı çocuğu bulunan çiftten Jolie’nin, Pitt ile çocuklarının aralarını açtığı öne sürülmüştü. Jolie’nin minikler üzerinde baskı yarattığı, eski eşiyle görüşmelerine engel olmadığı, fakat babanın iletişime geçmekte zorlandığı iddia edilmişti. Brad Pitt, Angelina Jolie’nin boşanma savaşlarının çocukları incittiğini ve halka açık olarak kavga etmeyi doğru bulmadığını daha önce belirtmiş, bu durumun bir an önce son bulması gerektiğini söylemişti.

Angelina Jolie ile Brad Pitt gizlice buluştu!

Angelina Jolie ile Brad Pitt gizlice buluştu!Brad Pitt:

Brad Pitt: "Angelina Jolie'nin yaptıklarını iğrenç buluyorum!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: