Brad Pitt ve Neri Oxman aşk mı yaşıyor?

Hollywood yıldızı Angelina Jolie ile kısa bir süre önce ayrılan ABD’li aktör Brad Pitt’in, Massachusetts Institute of Technology (MIT) üniversitesinde profesörlük yapan Neri Oxman ile sıkça görüştüğü ve onunla romantik bir ilişki yaşamak istediği iddia edildi.

Dünya Magazin

Brad Pitt ve Neri Oxman aşk mı yaşıyor? Brad Pitt’in, (MIT) Üniversitesi’nin bir mimarlık projesi kapsamında, burada profesörlük yapan Neri Oxman ile birlikte çalıştığı belirtildi. 54 yaşındaki aktöre yakın bir kaynak, ikilinin iş için sürekli birlikte vakit geçirdiğini belirterek, “Brad ve Neri mimarlık, tasarım ve sanat için aynı tutkuyu paylaştıklarından çok iyi bir iş çıkarıyorlar” şeklinde konuştu.

Angelina Jolie yeni aşka yelken açtı!

Angelina Jolie yeni aşka yelken açtı!İkilinin ilişkisinin henüz iş arkadaşlığından öteye gitmediğini ifade eden kaynak,“İkisi de çok ihtiyatlı davranıyor. Ben profesyonel ilişkiden fazlasını olduğunu düşünüyorum. Brad, Neri ile daha fazla vakit geçirmek ve onunla yakınlaşmak istiyor” açıklamasında bulundu. Sanatçı olan 42 yaşındaki Neri Oxman daha önce Arjantinli besteci Osvaldo Golijov ile evliydi.

Yılın aşk bombası!

Yılın aşk bombası!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: