Brad Pitt'e hakkında soruşturma başlatıldı!

Brad Pitt hakkında çocuklarına sözlü ve fiziksel olarak şiddet uyguladığı gerekçesiyle polis tarafından soruşturma açıldı.

Dünya Magazin

Brad Pitt'e hakkında soruşturma başlatıldı! Ayrılık kararı alan Angelina Jolie-Brad Pitt çifti ile ilgili flaş bir gelişme daha yaşandı. Daily Mail’in haberine göre; Brad Pitt hakkında çocuklarına sözlü ve fiziksel olarak şiddet uyguladığı gerekçesiyle polis tarafından soruşturma açıldı.


Angelina Jolie ve Brad Pitt boşanıyor!

Angelina Jolie ve Brad Pitt boşanıyor!Kendi özel jetlerinde, uçuş ertelenince sinirlenen yakışıklı aktörün, çocuklarına kötü davrandığı ve bu nedenle Los Angeles polis departmanı tarafından soruşturma başlatıldığı iddia edildi. 52 yaşındaki aktöre yakın bir kaynak, Pitt'in kötü bir niyeti olmadığını belirtti.

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in boşanma sebebi Marion Cotillard mı?

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in boşanma sebebi Marion Cotillard mı?Boşanma haberi sonrası magazin gündeminin ilk sırasında yer alan Angelina Jolie’nin, çocukların babalarıyla iyi bir ilişki sürdürmesini istediğini ve bunun için zor da olsa çaba göstereceğini söylediği belirtiliyor.

Brad Pitt'ten ilk boşanma açıklaması geldi

Brad Pitt'ten ilk boşanma açıklaması geldiMarion Cotillard sessizliğini bozdu

Marion Cotillard sessizliğini bozduKaynak:acunn.com

Bunlarda ilginizi çekebilir: