BRİTNEY 7 AYDIR AŞK ORUCUNDA

Geçtiğimiz yıl özel hayatıyla gündemden düşmeyen Britney Spears artık sakinleşti. 7 aydır eline erkek eli değmediğini belirten Spears, 'Gerçek aşkı bekleyeceğim' dedi..

Magazin

BRİTNEY 7 AYDIR AŞK ORUCUNDA Amerikalı genç şarkıcı Britney Spears için kötü günler geride kalmışa benziyor. Eski eşi Kevin Federline'la yaşadığı sancılı boşanma süreci, oğullarının velayet davaları ve ailesiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle şiddetli depresyonun eşiğine sürüklenen genç şarkıcı, hayatında yeni bir sayfa açtı.

Geçtiğimiz günlerde MTV Video Müzik Ödülleri'nde üç ödül birden alan Spears, In Touch dergisine 'Artık özel hayatımla değil, müziğimle ve başarılarımla konuşulmak istiyorum' dedi. Geçtiğimiz şubat ayından beri babasıyla birlikte Malibu'daki evinde yaşayan Spears, hayatındaki tek erkeğin babası olduğunu söylüyor.

'Yedi aydır hayatımda kimse yok. Kimseyle seks de yapmadım. Gerçek aşkı bulana kadar kimsenin bana dokunmasına izin vermem' diyen şarkıcı, adının birlikte anıldığı Adnan Ghalib'le de sadece dost olduklarını vurguladı: 'Adnan'la sanıldığı gibi bir flörtüm olmadı. O beni anlayan bir dost.' Spears'a yakın kaynaklar da, güzel yıldızın ciddi bir ilişki istediğini söylüyor: 'Britney artık gezip tozacağı değil, sarılıp yanında güvenle uyuyabileceği bir erkek arıyor.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: