BRİTNEY FORMDA GÖRÜNÜYOR!

Amerikalı ünlü şarkıcı Britney Spears, fit karnını düzenli mekik çekmeye borçlu. Ünlü şarkıcıya yakın kaynaklar Britney Spears'ın her gün 800 mekik çektiğini söylüyor

Magazin

BRİTNEY FORMDA GÖRÜNÜYOR! Britney Spears, düzgün vücuduyla bu yaza damgasını vuran isimlerin başında geliyor. İki çocuk annesi genç yıldızın vücudu, birkaç ay öncesine kıyasla çok formda görünüyor. Yaz başında turnesi kapsamında verdiği konserlerinde göbeği yüzünden eleştiri oklarının hedefi haline gelen Spears, kısa sürede fazla yağlarından kurtuldu.

Ünlü magazin dergisi Closer'a konuşan Spears'ın yakın bir arkadaşı, ünlü yıldızın düzenli olarak spor yaptığını ve karnı için her gün 800 mekik çektiğini dile getirdi. Turnede olmasına rağmen sporunu aksatmayan Spears'ın her sabah 800 mekik çekerek güne başladığı söyleniyor. Fast-food düşkünü olan genç yıldız, beslenmesine de çok dikkat ediyor ve özellikle abur cuburdan uzak duruyor.

Çok kolay kilo aldığını söyleyen ünlü şarkıcı, "Bir haftada üç kilo alabilen biriyim, bu nedenle her zaman dikkat etmem gerekiyor" şeklinde konuşuyor. Kariyerinde de başarılı günler yaşayan Spears, önümüzdeki ay sahiplerini bulacak olan 2009 MTV Video Müzik Ödülleri'ndeki yedi daldaki adaylıklarıyla dikkat çekiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: