Britney Spears eski kostümlerini hatırlatıyor!

Sahne performansında giydikleri, eski turnelerindeki kostümlerini hatırlatıyor!

Dünya Magazin

Britney Spears eski kostümlerini hatırlatıyor! Rehabilitasyon merkezlerinde geçen yılların ardından kendisini toparlayan ve televizyon jüri üyesi olarak katıldığı bir yarışma programıyla yeniden eski popülaritesini kazanan Britney Spears tam anlamıyla yeniden doğuş yaşıyor.

ESKİ BAŞARILARINI ÖZLÜYOR
Aralık ayı sonunda Las Vegas'ın en popüler otellerinden Planet Hollywood Resort'ta özel bir sahne performansı sergilemeye başlayan Spears'ın, hep eski turnelerinde ve konserlerinde giydiği kostümleri ve onların benzerlerini giydiği ortaya çıktı. In Touch dergisi, son albümü 'Britney Jean' ile bir haftada sadece 107 bin adet satan ve kariyeri yeniden dibe vurma noktasına gelen ünlü şarkcının bu sahne tercihlerini bir psikoloğa sordu. Dergiye konuşan Dr. Carole Lieberman, "Kariyeri çok iyi gitmeyen pek çok şarkıcı, farkında olmadan eski başarılarını hatırlatan performanslara ve kostümlere sarılır. Yenilik yerine geçmişten güç almaya çalışırlar. Britney de geçmişine sıkı sıkıya sarılıyor" yorumunda bulundu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: