Britney Spears on yıl sahnelerde olmayacak!

Geçtiğimiz günlerde Britney Spears, müziğe ara verdiğini açıklamıştı. Ortaya çıkan iddialara göre bu süre yaklaşık 10 yıl!

Dünya Magazin

Britney Spears on yıl sahnelerde olmayacak! Britney Spears, psikolojik sıkıntıları sebebiyle müziğe vermişti. Bu aranın ne kadar süreceğine ise açıklamalarında yer vermemişti. İddialara göre pop müziğin sevilen isimlerinden Britney Spears'in verdiği bu ara 10 yıldan fazla sürebilir.

37 yaşındaki Spears, müzik hayatı boyunca psikolojik sıkıntılarıyla gündemde oldu. Geçtiğimiz günlerde Las Vegas gösterilerini psikolojik sıkıntıları sebebiyle iptal eden Britney yeniden alarm verdi. Ünlü şarkıcı bunun ardından bir süre tedavi gördü.

Yeniden psikolojik sıkıntıları gün yüzüne çıkan ünlü şarkıcının uzun bir süre sahnelerde olamayacağı haberi hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Spears'a yakın kaynaklara göre bu ara 10 yıldan fazla sürebilir. 'Heat' dergisine açıklama yapan bir kaynak “Britney sahne performanslarına uzun bir süre ara verme kararı aldı. Tabii ki bu çok zor bir karardı, çünkü sahnede olmayı ve hayranlarıyla bir arada olmayı seviyor, ama aynı zamanda bunun atması gereken bir adım olduğunu da biliyor." ifadelerini kullandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: