BRITNEY SPEARS'IN MUHTEŞEM DÖNÜŞÜ!

2 Aralık 1981 Mississippi doğumlu, Grammy ödüllü Amerikalı pop müzik sanatçısı Britney Spears, hayatında yaşadığı tüm talihsizliklere rağmen, bıraktığı yerden sahnelere geri döndü.

Magazin

BRITNEY SPEARS'IN MUHTEŞEM DÖNÜŞÜ! Pop müziğe hızlı ve üst sıralardan giriş yapan Spears, kısa zamanda büyük bir başarı yakalamış ve dünyaca tanınan bir pop star olmuştu. Ne var ki Spears için 2000'li yılların sonu pek de iyi geçmedi. Çıkardığı derleme albümler pek başarılı olmamış araya giren annelik süreci ve geçirdiği bunalımlar da ünlü pop yıldızının kariyerinde olumsuz etki sahibi olmuştu.

2 yıl aradan sonra 2011'de çıkardığı 'Femme Fatale' albümüyle, Billboard 200 listesine yine ilk sıradan giriş yapan ve müzikal hayatına kaldığı yerden devam eden Britney Spears, Amerika'nın Philadelphia eyaletinde verdiği son konserle, performansından hiç bir şey kaybetmediğini kanıtladı.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: