BRITNEY'DEN BİLE DELİ!

Britney Spears gibi bir dünya starı neden Müslüman bir paparazziyle aşk yaşar? Herkesin merak ettiği bu soru sonunda yanıt buldu.

Magazin

BRITNEY'DEN BİLE DELİ! Skandallar kraliçesi Britney Spears'ın Adnan Ghalib adlı Afgan uyruklu paparazziyle yaşadığı aşkın sırrını Ghalib'in eski kız arkadaşı Nichole Grimes açıkladı.

Grimes, eski sevgilisiyle ilgili Daily Star gazetesine şu önemli (!) açıklamayı yaptı: 'Biliyorum herkes merak ediyor: Britney gibi bir parti canavarı ve dünya starı, Müslüman bir ailede yetişen Adnan'la neden aşk yaşar? Size söyleyim: Adnan, Britney'den de deli. Adnan hem çılgın hem de bir seks makinesi. Bence Britney bu sebepten dolayı Adnan ile çıkıyor. Ama kendine dikkat etsin! Adnan tam bir deli.'Adnan ile okul yıllarında tanıştığını belirten Grimes sözlerine şöyle devam etti: 'Adnan gerçekten akıllı bir adam. Ne istediğini ve isteklerini nasıl elde edeceğini çok iyi biliyor. Adnan'ın en büyük arzularından biri ise bir yıldızla aşk yaşamaktı.'

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: