'Brittany Murphy zehirlenerek öldürüldü'

4 yıl önce zamansız ölümüyle sevenlerini yasa boğan aktris Brittany Murphy’nin zehirlenerek öldürüldüğüne ilişkin yeni bilgilere ulaşıldı.

Dünya Magazin

'Brittany Murphy zehirlenerek öldürüldü' 2009’da hayatını kaybeden Brittany Murphy’nin ölümüne ilişkin yeni bilgiler ortaya çıktı.

32 yaşındaki aktristin ölüm nedeninin zatüre ve kansızlık olduğu açıklanmış ancak Murphy’nin babası Angelo Bertolotti kızının öldürüldüğünü iddia etmişti. Yeni yapılan inceleme sonucunda ise laboratuvar Murphy’nin zehirlenmiş olabileceğine dair kanıtlara ulaştı.

Fox News sitesinin haberine göre, Murphy’nin kanında yüksek oranda alüminyum, manganez, baryum bulundu. Bu ağır metallerin genelde fare zehirlerinde rastlandığı ve öldürücü etkisi olduğu biliniyor. Ölümünden sonra kızının saç ve kan dokusunu açtığı davayla elde eden baba Bertolotti,özel bir laboratuvarla çalışarak Murphy'nin ölümüne ilişkin yeni kanıtlar gün yüzüne çıkarmış oldu.

Ünlü oyuncunun ölümünden önce başağrısı,kas ağrıları, terleme, öksürük, çevreyi tanımama ve zatüre gibi ağır metal zehirlenmesi belirtileri göstermişti. Murpy’nin ölümünden 5 ay sonra senarist eşi Louie Lozana da ünlü oyuncu gibi evinde ölü bulunmuştu. Lozana’nın da zehirlendiği iddialar arasında.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: