BRUCE KADINLARIN HAPSİNDE

"Fashionable İstanbul" etkinliği, pazar akşamı sona erdi. Organizasyona katılmak için ülkemize gelen moda dünyasının öncü isimleri, Elle dergisinin düzenlediği after-party'ye katıldı. Partiye, Bruce Willis de eşiyle geldi.

Magazin

BRUCE KADINLARIN HAPSİNDE ÖZEL PARTİDEN FOTOĞRAFLAR

"Fashion Week" serisinin Türkiye ayağı "Fashionable İstanbul", geçtiğimiz hafta sonu Dolmabahçe'de gerçekleştirildi. Moda devlerine ev sahipliği yapan organizasyon, pazar akşamı Vivienne Westwood ve Missoni defileleri ile sona erdi. Defilelerin ardından Elle dergisi tarafından Ortaköy'dek bir barda parti düzenlendi. Defile ve özel partilere katılmak için New York, Milano, Paris ve Londra'dan gelen seçkin davetliler, İstanbul cemiyet hayatı ile tasarım dünyasının önde gelen isimleri, bu partide buluştu. Partiye katılanlar arasında defilede görev alan mankenlerin yanı sıra organizasyonun yüzü Bar Refaeli, Ivana-Yurdal Sert, Pierre Van Hooijdonk, Mine Kalpakçıoğlu, Arte Tahir ve Özben Önal gibi ünlü isimler de vardı. Davetliler, Dolmabahçe'den Ortaköy'e gemiyle geçti. Partinin ağır topları ise Missoni defilesinin onur konuğu olarak ülkemize gelen dünyaca ünlü aktör Bruce Willis ve eşi Emma Heming'di. Ortaköy'deki mekâna özel yatla gelen çift, üç saate yakın burada kaldı. İkili, eğlencenin ardından korumalar eşliğinde konakladıkları otele döndü.


Sosyete aktı

Elle dergisinin düzenlediği after-party'ye İstanbul sosyetesi de akın etti. Ivana Sert, partide Boglarka Csösz ve genç manken Lily Donaldson ile sohbet etti.

Bruce kadınların hapsinde

Partiye katılanlar, ünlü aktör Bruce Willis ile fotoğraf çektirebilmek için adeta birbiriyle yarıştı. Willis ve eşi Emma Heming, objektiflere Aslışah Alkoçlar, Neslişah Aksoy ve Sevin Ergun ile de poz verdi.

Missoni de geldi

İtalyan markası Missoni'nin tasarımcısı Angela Missoni, Elle Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Işın Görmüş ve Doğan Burda Reklam Grup Başkanı Cem Başar ile organizasyon hakkında sohbet etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: