BU ACIYLA ŞARKI SÖYLEYEMEM!

Acımız büyük, kaybımız büyük, ulusumuzun başı sağ olsun..

Magazin

BU ACIYLA ŞARKI SÖYLEYEMEM! İmparator gözyaşları içinde kadınlar matinesini iptal etti. Diyarbakır Lice'de kaybettiğimiz şehitlerimizin haberini alır almaz bugün gerçekleşecek olan kadınlar matinesi'ni iptal eden İbrahim Tatlıses, 'Bu şekilde şarkı söyleyemem' dedi.

Tüm Türkiye gibi İmparator İbrahim Tatlıses' de, bugün Diyarbakır Lice'de yaşanan olaylarından ardından çıkacağı kadınlar matinesini iptal etti. 'Bu şekilde şarkı söylemem' diyen İbrahim Tatlıses, 'Ulusumuzun başı sağ olsun. Haberi duyar duymaz, kalbime bir sancı girdi. Çok üzüldüm. Şarkı söylemeyi bırakın oturduğum yerden kalkamıyorum. Bugün hiç kimseyi eğlendiremem. Şarkı söyleyemem. Sevenlerim de beni anlayışla karşılayacaklardır' dedi.

Üç haftadır yaptığı kadınlar matinesine çıkmayan İbrahim Tatlıses, 'Ulusumuz üzgün, sevenler üzgün. Müzik sustu, yüreklerimiz kan ağlıyor. Ben şehitlerimizin ailelerin acısını kalbimde hissediyorum. Onlar için dua ediyorum' diyerek bugün yapacağı tüm toplantıları ertelediğini söyledi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: