"BU ADAMLA NASIL BİRLİKTE OLUYORSUN"

Türkiye'nin başarılı oyuncu ve eski mankenlerinden Hande Ataizi katıldığı bir televizyon programında birbirinden ilginç açıklamalarda bulundu. Ataizi, Fazıl Say ile birlikte olduğu dönemde çevresindeki insanların kendisine "Sen bu adamla nasıl birlikte oluyorsun" diye sorduklarını söyledi. İşte Ataizi'nin Fazıl Say ile birlikte olduğu o döneme dair ilginç açıklamaları;

Magazin

"BU ADAMLA NASIL BİRLİKTE OLUYORSUN" Hande Ataizi, dünyaca ünlü sanatçı Fazıl Say ile yaşadığı ilişkiden pişmanlık duymadığını ve hala görüştüklerini söyledi. Önceleri kendisini çok zor bir insan olarak gördüğünü söyleyen Ataizi, Fazıl Say'ı tanıdıktan sonra düşüncesinin değiştiğini açıkladı.

"HEP ALÇAK GÖNÜLLÜ OLDUM"

Hande Ataizi ilişkisi boyunca Fazıl Say'a hayran olduğunu söyledi. Her zaman Fazıl Say'a kendisinden daha çok tanındığını söylediğini ve fazla alçak gönüllülük yaparak onu yücelttiğini açıkladı.

Fazıl Say'ın çok mütevazı bir kişiliğe sahip olduğunu söyleyen Ataizi; "O, kendisini cümlelerle ifade eden birisi değil. Herkesin ağzı laf yapacak diye bir durum da yok. Yurt dışında Fazıl'ın çok konserine gittim. Ne kadar hayranı olduğunu gördüm. O, o kadar mütevazi bir insan ki, ona kötü oda verilse bile sesini çıkarmazdı. Fazıl sanat anlamında işini çok iyi yapan bir sanatçı. Ona haklarını araması gerektiğini anlattım." dedi.

İlişkisinde her iki tarafın da birbirine değer kattığını söyleyen Ataizi, birlikte olduğu dönemde çevresindeki insanların yüzde 90'ının "Sen nasıl o adamla birlikte olabiliyorsun" şeklinde kendisini uyardıklarını söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: