Bu akşam ekranda olacak diziler! (14.10.2016 / Cuma)

Bu akşam Kördüğüm, Kiralık Aşk, Arka Sokaklar, Kaçın Kurası ve Bana Sevmeyi Anlat dizileri ekrana gelecek. İşte bu dizilerin yeni bölümlerinden detaylar...

Dizi Galeri

Bu akşam ekranda olacak diziler! (14.10.2016 / Cuma) "KİRALIK AŞK"

'Kiralık Aşk' bu akşam 56. bölümü ile ekranlara gelecek..

Sonunda Defne ve Ömer, baş başa! Defne geldi ve gördü. Ömer ve Ömer’in hayatındaki hiçbir şey bıraktığı gibi değil… Artık gizli bir şey kalmadı. Defne; değişen, kötü giden, iyi olmayan her şey için kendini suçluyor. Bu defa ibre Defne’de.

Vicdan Defne’yi dürtüyor ve Ömer’e öyle bir jest ile geliyor ki; Ömer hem şaşkın hem mutlu. Bu jeste karşılık Ömer’in Defne’ye aldığı el emeği göz nuru armağanıyla hepimiz şaşkına dönüyoruz. Pamir masada restini çekti, artık Ömer’in açık açık üzerine oynuyor.

Sinan’a gecce yarısı gelen sürpriz telefon hepimizi hayrete düşürüyor. Bu defa Sinan Seda yakınlaşması görülmeye değer. Seda’nın sorumlulukları ve Sinan’ın arzuları ilk kez kesişti. İlk viraj alınabilecek mi? Koray’ın sefer ki kurbanı Seda… Koray Seda’yı fena halde köşeye sıkıştırdı. Diğer yandan şirkette parti heyecanı yaşanıyor. Partinin onur konuğu, baş misafiri ve ev sahibi Koray Sargın kendiyle yine çok mutlu. Neriman planın ne durumda olduğunu partiye katılarak görme fırsatı yakalıyor. Parti; Ömer, Pamir ve Defne üçgenine yeni bir soluk getiriyor. Ve parti sonrası beklenmedik gelişmelerle aksiyon perdesi aralanıyor.

İso, dalgaları teker teker yardı. Ve şimdi kıyıya bir adım daha yakın. Türkan’ın yardım isteği İso ve Ayşegül’ü baş başa bırakıyor. İso evden çıkarken yüreği daha ferah. Ayşegül’ün ise içini kaplayan sıkıntılar giderek büyüyor.

Kiralık Aşk 56. bölüm tanıtımları:

Video yüklenemedi...


Video yüklenemedi...***

"BANA SEVMEYİ ANLAT"

Ay Yapım imzalı, Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ'ın rol aldığı "Bana Sevmeyi Anlat" Cuma akşamlarının vazgeçilmezi oldu. Alper ve Leyla ikilisini büyük beğeniyle takip eden izleyenler dizinin yeni bölümünde çiftin ilk yakınlaşmalarına şahit olacaklar.

Yeni bölümde; Cinayet zanlısı olarak şüphe toplayan Alper'in geçirdiği zor zamanlarda Leyla'nın destek olma isteği ikilinin yakınlaşmasına sebep olacak.

BİR YILDIZ DOĞUYOR!

Bana Sevmeyi Anlat'ta; Alper'in (Kadir Doğulu) kızı Çiçek'i canlandıran çocuk oyuncu Lavinya Ünlüer başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

Her hafta sosyal medyada Kadir Doğulu ile olan sahneleri çok konuşulan küçük oyuncunun büyük bir hayran kitlesi var.

5 yaşında, anaokulunda okuyan Lavinya, ailesine oyuncu olmak istediğini söylemesiyle ekran macerası başlıyor. İlk dizisi Bana Sevmeyi Anlat olan küçük yıldız set ortamını, ekibi ve oyunculuğu çok sevdiğini her fırsatta dile getiriyor. Lavinya'nın sette en büyük destekçilerinden biri olan Kadir Doğulu set aralarında tüm zamanını küçük yıldızla geçiriyor. "En İyi Stil Sahibi Çocuk" ödülü bulunan Lavinya aynı zamanda modellik de yapmaktan da hoşlanıyor.

Yönetmenliğini Mesude Eraslan'ın, senaristliğini Deniz Akçay'ın üstlendiği "Bana Sevmeyi Anlat" sürprizlerle dolu yeni bölümüyle 14 Ekim Cuma günü saat 20:00'da FOX'ta ekrana gelecek.

Bana Sevmeyi Anlat 7. bölüm tanıtımı:

Video yüklenemedi...***

"ARKA SOKAKLAR"

Rıza Baba ve ailesi büyük tehlikede! Arka Sokaklar 412. Bölüm 14 Ekim Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Rıza Soylu ve ailesi, Albay Yüksel tarafından tehdit edilmiş ve çok ciddi tehlikededir. Bu sırada, eş zamanlı olarak uyuşturucu bağımlısı Gamze’nin yüksek dozdan ölümü sonrasında Oktay nezarete alınır. Bu sırada, güvenlik kamerası kayıtlarından Tunç’un da o eve gelişi görülmüş Mesut’a bilgisi verilmiştir. Mesut, çıldırmış durumda Tunç’u bulmaya çalışır.

Rıza, tehdit durumunu Arif’e haber verir. Rızaların evi koruma altına alınır. Rıza, Ali’yi alıp çıkar. Durumu Ali’ye anlatır, eve gidip Pınar ve Ayla’ya konu ile ilgili bilgi verip korkmamalarını sağlamak isterler. Necla ve Kerim evde eşyaları toparlarken eve bir büfenin çırağı gelir. "Siparişiniz" diye Necla’nın eline tutuşturup gider. Kadın, biz sipariş falan vermedik demeye çalışsa da, çırak adres doğru ödemesi yapıldı deyip basıp gider. Kerim’in sevdiği tost çeşitlerinden biridir. Kerim paketi açar, tostu saran kağıdın iç kısmında bir not görür. “ Aslan oğlum” diye başlayan bir nottur. Oğlunu buluşma yerine çağırır. Kerim annesine çaktırmadan babasıyla buluşmaya gider.

Kerim, ekip tarafından takiptedir. Buluşma yeri Kerim’in babaannesinin mezarıdır. Kerim gidip, babasıyla görüşeceği sırada ekip baskın verir. Çıkan çatışmada Albay oğlu Kerim’i alıp kaçırmayı başarır, Cevdet yakalanır. Albay oğlu Kerim’i de bindirdiği aracıyla kaçarken araçla birlikte uçurumdan aşağıya yuvarlanır. Kerim baygındır, Albay Yüksel ekibin elinden kaçmayı başarır. Kerim’e öldü süsü verilir. Ve Albay son silahını kullanıp Rıza’dan intikam almak için ailesini yok etme planını hayata geçirir. Ayla, Pınar ve çocuklar tehlikenin tam ortasındadır.

Arka Sokaklar 412. bölüm tanıtımı:

Video yüklenemedi...***

"KAÇIN KURASI"

Kaçın Kurası 4. Bölümü ile ekranlara gelecek...

Renk, 6 ay önce kalbini İzmir'de defnetmiş, kendi yasını tutuyordur. Bu yası gölgeleyecek makyajı ise yükselen iş grafiği ve elbette başarısıdır. Aylardan beri kalbi kırgın, gönlü yorgun Renk kendini işine vermenin suyunu çıkarmış, iş dışında hiçbir şeye dönüp bakmaz olmuş, duygusal benliği içine kaçmış, bir çeşit organik robota dönüşmüştür...

Kaçın Kurası 4. bölüm tanıtımı:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: