BU AKŞAM PATİKA'DA DÜĞÜN VAR

Hakan Aysev, 15 gün önce tanıştığı Pelin Doğan'la bu akşam İstanbul'un şık mekanı Patika'da evleniyor.

Magazin

BU AKŞAM PATİKA'DA DÜĞÜN VAR Ünlü tenor Hakan Aysev, 15 gün önce tanıştığı yapımcı sevgilisi Pelin Doğan'la bu akşam nikah masasına oturacağını söyledi.

İki hafta önce yakın dostu Soner Olgun'un tanıştırdığı Pelin Doğan'a dört gün önce evlenme teklif eden tenör Hakan Aysev, bu pazar Patika'da evleniyor. Ani bir kararla 15 gün önce tanıştığı Doğan'la evlenme kararı alan ve teklifine olumlu yanıt veren sevgilisiyle nikah masasına oturmaya hazırlanan Aysev, mutlu olan çiftlerin çoğunun görücü usulüyle evlendiğini düşündüğünü belirtti.

Aile ve yakın dostlarının katılacağı bir törenle evlenecek olan Aysev şunları söyledi: 'Çevremizde o kadar çok mutsuz evlilik var ki ama mutlu olan evliliklere baktığımız zaman da, hala 'siz'li, 'biz'li konuşan çiftlerin hepsinin görücü usulüyle evlendiğini görüyoruz. Biz de bu şansımızı değerlendirmek istedik. Evlilik içinde, evlilik saygısıyla gelişen ilişkiler daha sağlıklı oluyor. Bence şu an en eksik olan duygulardan biri bu. İnsanlar artık ilişkileri o kadar fevri, gereksiz yaşıyor ki evlenme kararı almaya kadar bile gitmiyor. Bence evlilik ilişkimizi koruyabilecek bir kalkan. Ortada çok güzel bir aşk var. İkimiz de olgun insanlarız, bu hayatı en güzel şekilde paylaşacağımızı düşünüyoruz.'

Evlilik teklifine sevgilisi Pelin Doğan'ın da hiç düşünmeden 'Evet' dediğini vurgulayan ünlü tenor, 'O kadar inandık ki birbirimize beklemek istemedik. O cesareti bana veren de kendisi. Bundan önce çıkan asılsız haberler vardı. Ben uzun zamandan beri ilk kez evlenme teklif ediyorum. Bu ilişkiyi güzel meyvelerle süslemek istiyoruz. İkimiz de çocukları çok seviyoruz ve bir an önce çocuk sahibi olmak istiyoruz' diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: