BU AKŞAM 'YALAN DÜNYA'YA DAMGA VURACAK!

'Yalan Dünya'nın bu akşam yayınlanacak bölümünde ekranların en sempatik kahramanlarından biri haline gelen Orçun'un flört maceraları damga vuracak

Magazin

BU AKŞAM 'YALAN DÜNYA'YA  DAMGA VURACAK! İşte 'Yalan Dünya'da bu gecce yaşanacaklar;

Son zamanlarda Rıza’nın kendisine oldukça ilgisiz davranmasından kuşkulanan Nurhayat, evlilik işini sağlama almak adına yeni bir taktik geliştirir.

Rıza’ya ön düğün hediyesi adı altında, pırlantalarla süslü, oldukça abartılı bir saat hediye alır. Saati gören Rıza neye uğradığını şaşırır. Taksa bir türlü, takmasa bin türlüdür.

Annesiyle el işi ürünlerin satıldığı kermese giden Orçun’un hayatı ise beklenmedik bir şekilde değişir. Kermese gittiklerini duyan Şehmuz, Orçun’u Emir’lerle çapkınlığa gönderir. Ve Orçun, orada tanıştığı bir kızla hayatında ilk kez flörte başlar.

Ailesinden sevgilisini gizleyen Orçun’un aşk yuvası yan dairedeki Deniz’lerin evidir.

Öte yandan, Rıza’nın pırlanta saatinin aniden kayboluşu da Deniz’i yine baş şüpheli yapar. Ancak bir türlü bulunamayan ve elden ele dolaşan saat Rıza’nın başını fena ağrıtır...

video
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: