BU AKŞAM YENİ BİR DİZİ BAŞLIYOR..

Bu sezon sona eren Kavak Yelleri dizisinin üç oyuncusu yeni bir projeyle ekranlara geri dönüyor

Magazin

BU AKŞAM YENİ BİR DİZİ BAŞLIYOR.. Kavak Yelleri'nin Özge'si Deniz Alan, Aslı'nın annesini oynayan Nurcan Eren ve Aslı'nın babasını oynayan Altan Gördüm Babam için dizisinde beraber oynayacaklar.

Dizi hakkında;
Orhan, karısına ve ailesine düşkün 4 çocuklu bir gümrük memurudur. Deli dolu karısı sayesinde evde neşeli, düzenli ve huzurlu bir hayat yaşayan, işyerinde prensiplerinden taviz vermeyen, hayatını ailesine ve akrabalarına adamış olan Orhan'ın aldığı bir haberle tüm hayatı kökünden sarsılır. Hayal ettiği kadar uzun süre ailesiyle olamayacaktır ve onları kaderlerine terk etmeden önce yoluna koyması gereken çok şey vardır. Bu zorlu yolculukta o ailesi için fedakarlık yaptığını sanırken aslında ailesinin her ferdi ona minnet borcunu ödemek için canını dişlerine takacaktır. Orhan hayatının en büyük ve belki de son dersini ailesinin kendisi için gösterdiği çabadan alacaktır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: