BU ALBÜM İLE YENİDEN DOĞUYORUM

Yoğun, stresli ve sıkıcı geçen günlerde Yeşim Erçetin, tadı kaçan ağzınızı 'Tat’landıracak ve 13 yeni şarkının yer aldığı 'Pişman' ile müzik dünyasını harekete geçirecek...

Magazin

BU ALBÜM İLE YENİDEN DOĞUYORUM Pişmanlıklarını geride bıraktığını söyleyen Yeşim Erçetin, albümün çıkış tarihini bundan böyle doğduğu gün olarak kabul edeceğini de söylüyor.

İlk albümü 'Aşk İçin' i 2006 yılında çıkartan Yeşim Erçetin, uzun süren hazırlık sonrasında 13 şarkının yer aldığı 'Pişman' ile “Seyhan Müzik” etiketiyle ikinci kez müzik severlerin karşısına çıkıyor. Daha donanımlı ve kendinden emin adımlarla ilerleyen Yeşim Erçetin, Özgür Aras'ın kurduğu profesyonel bir ekip ile yola devam ediyor. Fotoğrafçı Lara Sayılgan'a muhteşem pozlar veren Yeşim Erçetin, 'Yeni bir dönem açılıyor hayatımda. Tüm pişmanlıklarım ile yeniden doğdum. Bu albüm ile birlikte doğum tarihimi de değiştiriyorum. Çıktığı gün artık benim doğduğum gün olacak' diyerek geride tüm pişmanlıklarını bıraktığını ve hayata yeniden adım attığını söylüyor.

Çağrı Kodamanoğlu’nun müzik direktörlüğünde Aslızen Yentur, Sude Bilge Demir, Murat Yerinli, Erem Yıldız, Ödül Erdoğan, İskender Külekçi, Orçun Karamuk'un birbirinden güzel 13 şarkısını seslendiren Yeşim Erçetin, 'Müzik dünyasında yeni bir kana, yeni bir heyecana ve yeni bir sese ihtiyacı var. Bütün bu aranan özellikler bende. Hiç tevazu göstermiyorum. Güzel bir yüzüm, güzel bir vücudum ve güzel bir sesim var. Şov dünyasında aranan tüm özelliklere sahibim. Hemen ben oldum ben starım diye de çıkmıyorum. Çalışıyorum, kendimi yetiştiriyorum. O yüzden müzik dünyasında kalıcı olacağım' diyor. Farklı bir klip çalışması da yapacağını belirten Yeşim Erçetin, 'İnsanlarımız son günlerde çok mutsuz. Kriz, ülke de yaşanan olumsuz olaylar derken insanları biraz eğlendirmek gerekiyor. Çok değişik, farklı bir klip çekmeye hazırlanıyorum. Herkes bu klibin içinde olacak ve herkes bu klipten söz edecek. Pamuk şekeri tadında, seyredilmeye dolumyacak' diyerek iddialı olduğunu söylüyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: