BU ALBÜMDE 'YATIR BENİ, KAŞI TIRMALA BENİ' GİBİ SÖZLER YOK!

Yeni albümü 'Armoni' ile çok iddialı olan Tuğba Özay, "İnsanlar 'Aman o da mı albüm yaptı' diyemeyecek" dedi ve ekledi: Deniz Seki'nin kardeşi Serdar dinledi ve ağladı. Yavuz Bingöl 'İçeri girdin Türkiye'yi şaşırttın, evlendin yine şaşırttın, bu albümle de herkesi iyice şaşırtacaksın' dedi

Magazin

BU ALBÜMDE 'YATIR BENİ, KAŞI TIRMALA BENİ' GİBİ SÖZLER YOK! Ünlü model Tuğba Özay, önümüzdeki ay piyasaya çıkacak olan 'Armoni' adlı albümünün promosyonu için Bayrampaşa Akvaryum Alışveriş Merkezi'nde hayranları ile biraraya geldi. Özay, web sitesi tugbaozay. com.tr'yi, 'Bedel' adlı kitabını, 'Tuğba Özay'la Fitness' adlı DVD çalışmasını ve en iyi fotoğraflarından derlediği ve geliri ile Anadolu'da bir köy okulunu yaptırdığı 'Best Of Tuğba Özay' adlı kataloğunu da tanıttı. Organizyonun ardından sorularımızı yanıtlayan Özay iddialı açıklamalar yaptı:

Tuğba Hanım bir sürü ürün çıkardınız ve onları tanıttınız. 'Artık bir marka oldunuz' diyebilir miyiz?
Evet artık ben de bu ülkenin önemli markalarından biriyim! 15 yıllık modellik kariyerimde yüzlerce organizasyonda yer aldım. Sadece 2007 yılında 340 tanıtım yaparak büyük bir rekora imza attım.

Önümüzdeki ay albümünüz çıkıyor. Biraz anlatır mısınız?
1.5 yıldır bu albüme yoğunlaştım. Çok iddialıyım. Herkesin yüreğine dokunacak 15 şarkım var. Ağırlıklı olarak pop ama son dakika bir de rap parça koydum içine. Sözlerini hapisteyken yazdığım, türkü tadında bir parça da var. İnsanlar "Aman Tuğba'da mı albüm yaptı" diyemeyecekler. Benim albümümde 'Yatır beni, boya beni, kaşı beni, tırmala beni' gibi içi boş, hiçbir yere götürmeyen, hiçbir şey vermeyen sözler yer almıyor. Hiçbir ticari kaygım yok, ben sanatçı olmak için albüm yapıyorum. Albümüm çıktıktan sonra eminim birçok sanatçı da gelip benden şarkı isteyecek.

Albümü dinleyenlerden nasıl tepkiler aldınız?
Geçtiğimiz gün Deniz Seki'nin kardeşi Serdar Seki dinledi ve ağladı. Yavuz Bingöl ise "Tuğba, içeri girdin Türkiye'yi şaşırttın, evlendin yine Türkiye'yi şaşırttın, bu albümle de Türkiye'yi şaşırtacaksın' dedi. Çok mutlu oldum. 'Armoni' adlı şarkımı da Eros Ramazotti'ye hediye edeceğim. Eylül ayında podyuma kesinlikle veda ediyorum. Albümün çıkışıyla birlikte görkemli bir jübile de yapacağım.

KENDİ İŞİMİN PATRONUYUM
Aynı podyumu paylaştığınız Gizem Özdilli de albüm çıkardı ama başarılı olamadı. Mikrofon başına geçen her manken başarılı olacak diye bir kaide yok, değil mi?
Bu biraz da enerji ve ışık meselesi. Doğru zamanı seçmek de çok önemli. Ben eğer isteseydim on yıl önce assolist olarak da çıkış yapabilirdim. Ama birileri benim üzerime bir kılıf geçirecekti, bana sürekli bir elbise giydirip çıkaracaklardı. Onların istediği gibi olacaktım. Ben kendi işimin patronuyum, kendi ürettiklerimle çıkıyorum.

DEMET'İN BAŞARISINI ALKIŞLIYORUM!
Modellikten şarkıcılığa transfer olan isimler arasından kimleri beğeniyorsunuz? Mesala Demet Akalın adından çok söz ettiriyor...
Demet'i beğeniyorum ama neden? Demet'in şarkıları piyasa şarkıları ama Demet yıllardır pop söyleyip de kitlelere ulaşamayan insanların önüne geçti. Onun bu anlamda başarısını alkışlarım ama benim tarzım çok farklı. Ben yazıyorum, beste yapıyorum. Sadece Demet de değil; Petek Dinçöz de yıllardır çalışıyor, kızcağız kendini geliştirmek için uğraşıyor.

Evlendiniz ama eşinizle hiç görüntülenmediniz. Bu özel bir tercih mi?
Kesinlikle benim özel tercihim. "Hiçbir zaman özel hayatımla gündeme gelmek istemiyorum" deyip, basının olduğu yerlere gitmiyorum. Bu benim özel hayatım, benim evliliğim, benim mutluluğum... Artık iki hayatım var; biri Türkiye'de çok ünlü olan Tuğba Özay, diğeri ise İtalya da markette alışveriş yapan Tuğba Özay...

REKLAM DERLER DİYE GİTMEDİM
Deniz Seki'yi ziyaret etmek aklımdan geçti ama reklam yapıyor denmesinden çekindim. Serdar Seki ile Deniz'e 'Bedel' adlı kitabımı yolladım. O kitaptan kendisi için çıkarabileceği çok şey var. Ona büyük bir güç verecektir. Adalet yargılamadan biz birbirimizi yargılıyoruz. Bu çok ağır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: