Bu aşka nazar değmesin!

Yapımını BKM, yönetmenliğini Kıvanç Baruönü'nün üstlendiği senaryosu Kıvanç Baruönü ve Şebnem Burcuoğlu’na ait olan, başrollerinde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın yer aldığı 1 Ocak'ta vizyona girecek olan ‘’Kocan Kadar Konuş: Diriliş’’ filminden basına yansıyan kareler, “Bu filme nazar değmesin” dedirtecek.

Kültür-Sanat

Bu aşka nazar değmesin! “41 Kere Maşallah”

Kocan Kadar Konuş Diriliş filminde evlilik yolunda kararlı adımlarla ilerleyen Efsun ve Sinan’ın aileleri kaynaştırma çabası Taraklı’da devam eder. Mega kaynana Cavide’nin iade-i ziyaret için çağırdığı Efsun ve ailesi, elbette ki bu ziyarete elleri boş gitmez… Hatta ele kola sığmayan dev bir nazar boncuğu götürüler.


Efsun’un türlü itirazlarına rağmen hem Taraklı’ya gitme kararından vazgeçmeyen hem de dev nazar boncuğunu yanlarına alan aile, alışılmadık bir dünür ziyaretiyle de izleyenleri güldürecek.


Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi ilk filmde olduğu gibi yine başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.


Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın başrolünü paylaştığı filmde, Hümeyra , Nevra Serezli , Gülenay Kalkan, Eda Ece, Begüm Öner , Gül Arıcı, Muhammet Uzuner , İsmail İncekara , Nilgün Kasapbaşoğlu , Hakan Salınmış, Enis Arıkan, Bora Akkaş, Güven Murat Akpınar, Güçlü Yalçıner, Mehmet Baran Erdoğan, Tolga Çıklaçiftçi, Romina Özipekçi, Gözde Seda Altuner, Burak Topaloğlu, Emine Gülsüm Göznümer, Ayten Mısırlıoğlu yer alıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: