"Bu çocuğun gözleri ve bakışları diziyi..."

Güneşin Kızları dizisinin Ali'sini daha yakından tanıyalım...

Magazin

"Bu çocuğun gözleri ve bakışları diziyi..." Güneşin Kızları dizisinde Ali karakterini canlandıran Tolga Sarıtaş oyunculuğu ile şu sıralar herkesin dilinde. Dizideki performansıyla beğeni toplayan oyuncu ayrıca yakışıklılığı ile genç kızların da ilgi odayı oldu. Kızlar Twitter'da Tolga Sarıtaş'a övgüler yağdırdı.

İşte Tolga Sarıtaş için atılan bazı tweet'ler:

Tolga Sarıtaş çok yakışıklı gülüşü bi de sinirlenince maviş gözlerini pörtletmesi beni benden aldı

Bu çocuğun gözleri ve bakışları diziyi bir 10 sezon daha götür. Benden söylemesi... #TolgaSarıtas

Tolga Sarıtaş karizmatikliği ulaan

#GüneşinKızları tekrarı yayında şimdi ilk kez izledim dizinin en dikkat çeken karakteri Ali rolüyle Tolga Sarıtaş olmuş net iyi oyuncu

tolga sarıtaş gibi partnerim olsa adama yürürdüm onlar nasil göz nasil bakiş Allam yarabbim #güneşinkızları

Sarışın ve mavi gözlü erkeklere zaafım var benim son favorim tolga sarıtaş o gözler ne öyle #GüneşinKızları

Tolga Sarıtaş neden bu kadar yakışıklı enter


Hal böyle olunca Tolga Sarıtaş'ı biraz daha yakından tanıyalım istedik...

Tolga Sarıtaş, 1 Ocak 1991 tarihinde doğdu. Halil Akkant Lisesi’nden mezun olduktan sonra oyunculuğa yöneldi. Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı’nda tiyatro sahnelerinde yer aldı. Fakat bununla yetinmedi, kendisini müzik alanında da geliştirmek istedi. Müzik gruplarıyla birlikte baterist ve gitarist olarak sahnelere çıktı.

Birkaç dizi ve filmden sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Şehzade Cihangir karakteriyle Türk seyircisinin beğenisini kazandı. Bu dizinin ardından Benim Adım Gültepe dizisinde Murat karakterine hayat verdi. Bu dizi yayından kaldırılınca bir süre ekranlardan uzak kaldı. Ve şimdi Güneşin Kızları dizisiyle yeniden karşımıza çıktı..

HABER: ONUR AKTAŞ
[email protected]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: