BU DERBİ BİLETLERİNİ ALANLAR YANDI!

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında yarın yapılacak derbi maç öncesinde bilet konusunda yaşanan tartışmalar üzerine Biletix kural dışı alındığı tespit edilen biletleri koltuk numaralarıyla birlikte açıkladı.

Magazin

BU DERBİ BİLETLERİNİ ALANLAR YANDI! Biletix tarafından yapılan açıklama şöyle denildi;

"Fenerbahçe–Galatasaray derbisi biletleri üzerinden edinilebilecek haksız ve yasa dışı kazancın önüne geçmek ve taraftarı mağdur etmemek adına; Fenerbahçe Kulübü ile birlikte her bir biletin işlemi tek tek kontrol edilmektedir. Bu bağlamda, kural dışı yapılan tüm satın alma işlemlerinin tespit edildiğini belirtir; bu şekilde elde edinilen biletlerin stada giriş hakkının engelleneceğine dikkat çekmek isteriz."

Açıklamada ayrıca şu görüşlere yer verildi:

“Aynı hassasiyet doğrultusunda kontroller maç anına kadar devam edecek ve bu tip uygunsuzlukların tespiti halinde stada girişler de benzer şekilde engellenecektir. Biletleri konusunda, Fenerbahçe Kulübü tarafından SMS alan taraftarların 0216 542 1960 numaralı faksa bilgilendirme yapmalarını önemle rica ederiz. Biletix çalışanları ve iş ortaklarının yanı sıra satın alma işleminde yasa dışı bir yol izlediği ispat edilen kişi veya kişiler hakkında da yasal işlemlerin hemen başlatılacağını belirtiriz. Biletlerin satışı ve sonrasında ortaya çıkan karmaşa için özür diler; biletlere dair yapılacak araştırma sırasında telefonla ulaşacağımız taraftarlara gösterecekleri anlayış ve işbirliği için şimdiden teşekkür ederiz.”

İŞTE O BİLETLER

İşte o biletler ve koltuk numaraları;

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: