BU FİLM ANLATILMAZ İZLENİR

Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem, rol aldığı 'Gölgesizler' filminin konusunu anlatmakta zorlandı.

Magazin

BU FİLM ANLATILMAZ İZLENİR NTV'de Çiğdem Anad, Pınar Kür, Müjde Ar ve Aysun Kayacı'nın 'Haydi Gel Bizimle Ol' programına konuk olan Selçuk Yöntem, Hasan Ali Toptaş'ın romanından sinemaya uyarlanan 'Gölgesizler' filmini anlattı.

'Filmi anlatması çok zor. İzlenmesi de kolay değil açıkçası. Biraz özen göstermek gerekiyor' diye konuşan Selçuk Yöntem, 'Gölgesizler farklı bir roman. İnsanın imajının sonsuzluğuyla paralel bir iş. Anlatılması zor bir film, seyredilince ancak anlaşılacak' dedi.

Yöntem, köyde geçen bir olayın anlatıldığı filmin, kişilerin şehirle ve köyle paralellikleri üzerine kurulu olduğunu ifade etti.

Selçuk Yöntem, Hakan Karahan, Tamer Birsel, Ertan Saban, Arsen Gürzap, Altan Erkekli, Ahmet Mümtaz Taylan'ın da rol aldığı 'Gölgesizler' filmi 27 Şubat'ta vizyona girdi. Filmin yönetmenliğini Ümit Ünal yaptı. Yapımcı Hakan Karahan, aynı zamanda filmi kitaptan senaryolaştırdı. Filmin müzikleri ise Candan Erçetin'e ait.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: