BU FOTOĞRAF BAŞINI ÇOK AĞRITACAK!

İspanyol magazin dergisi Coure, bu ayki sayısında Real Madrid'i karıştıracak bir habere yer verdi. Dergi, dünyanın en büyük takımının ikinci kaptanı Guti'nin 'erkek arkadaşı' ile öpüşürken çekilen fotoğraflarını yayınladı.

Magazin

BU FOTOĞRAF BAŞINI ÇOK AĞRITACAK! İspanyol magazin dergisi, tam adı Jose Maria Gutierrez Hernandez olan 31 yaşındaki oyuncunun 'erkek arkadaşıyla' öpüşme anını yayınladı.

'Guti ve zevcesi' iması ile duyurulan haberde, ikilinin araba önünde bir süre konuşup daha sonra öpüştükleri an kare kare görüntülenirken, Coure iki tam sayfa ayırdığı habere 'fotoroman tadı' vermeyi de ihmal etmedi.

Önümüzdeki günlerde Guti'nin başına ağrıtacak bu habere imza atan Coure, yıldız oyuncunun 'arkadaşının' kim olduğunu ise tespit edemedi. Guti, daha önce de transeksüel tv yıldızı Bibiana Fernandez ile ettiği flörtle gündeme gelmişti.

Yeşil sahalardaki yeteneklerinin yanı sıra ülkede magazinel yönüyle de oldukça tanınan Guti, 1999 yılından beri İspanyol yıldız Arancha de Benito ile evli. Real Madrid 2. kaptanının bu evlilikten Zaira(8) ve Aitor(6) adında iki de çocuğu var
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: