Lübnan kadar uzak, eviniz kadar yakın bir mekan: Lebnaan bu akşam açılıyor!

27 Şubat Perşembe günü, Yeşilköy Lübnan’ı ayağınıza getiriyor.

Diğer Haberler

Lübnan kadar uzak, eviniz kadar yakın bir mekan: Lebnaan bu akşam açılıyor! Aşk Baharı’nı yaşayacağınız Lebnaan özel mönüsü, Lübnan müzik, dansları ve özel showları ile bu özel gecceye sizleri bekliyor!

İstanbul’un yaşam merkezlerinden biri olan Yeşilköy’ de yeni bir renk, heyecan ve dinamizm katmaya hazırlanan, Çiğdem Kayalı ve Yasemin Şahin’ in dekorasyonunu yaptığı Lebnaan İstanbul’ un içinde Lübnan’ ı yaşatmaya hazırlanıyor.


Geçmişten günümüze uzanan Lübnan şarkılarından oluşan, dinlemeye doyamayacağınız müziği, özel dans showları, dj ler ile birlikte kanınızı kaynatacak perküsyon performansı ve “giriş-gelişme-sonuç”un edebiyat terimi olmaktan çıkıp yemeklerinize lezzet katan bir seçim halini aldığı Lübnan mutfağı mönüsü ile yöresel sabah kahvaltısından akşam yemeğine uzanan muhteşem bir deneyim yaşatmak için Lebnaan kapılarını 27 Şubat tarihinde Yeşilköy’ de konuklarına açıyor!

Şık dekorasyonu, farklı tarzı, sıcak atmosferi ve her zevke hitap eden lezzetleri ile Lebnaan sevdiklerinizle yenilecek yemeklerinizin gözde adresi olacak!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: