BU GECCE SENSATION PARTY KAÇMAZ!

İstanbullu elektronik müzikseverlerin dört gözle beklediği tarih, nihayet geldi çattı. Düzenlendiği tüm ülkelerde büyük ilgi gören Sensation, bugün Ataköy Atletizm Arena'da gerçekleştirilecek.

Magazin

BU GECCE SENSATION PARTY KAÇMAZ! Geccede house müziğin en önemli DJ'leri Mr. White, Dennis Ferrer, Fedde Le Grand & Deniz Koyu, Sunnery James & Ryan Marciano, Daniel Sanchez & Juan Sanchez sahne alacak. Üstelik Sensation partisinde müziğe görsellik, akrobasi, sahne şovları ve koreografi de eşlik edecek. Böylece 'Dünyanın En İyi Etkinliği' ödülünü dört yıl üst üste kazanan Sensation, Ataköy Atletizm Arena'yı herkesin beyazlar giydiği dev bir gecce kulübüne dönüştürecek.

AMSTERDAM'DAN İTHAL

Eğlencenin başkenti Amsterdam'da 2000'den beri düzenlenen Sensation'ın açılışı, İstanbul'da da dünyadaki tüm Sensation'larda olduğu gibi Mr. White tarafından yapılacak. Alice Harikalar Diyarı'ndan esinlenilerek, teması 'Wicked Wonderland' olarak belirlenen parti, Alice'in hikayesini müzik, dans, koreografi ve görseller eşliğinde anlatacak. 'Bu partide beyaz tavşan takip değil taklit edilecek. Ve kıyfatleriniz baştan aşağı beyaz olmalı! Eğer elektronik müzik tutkunuysanız, İstanbul'da düzenlenen ilk Sensation'ı kaçırdığınız için pişman olabilirsiniz. Etkinliğin saat 22.00'de başlaması bekleniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: