Bu giyim hileleriyle belinizi daha ince gösterin!

Belinizi daha ince gösterecen giyim hilelerini biliyor musunuz? Bu detaylarla daha zarif görünebilirsiniz...

Kadın

Bu giyim hileleriyle belinizi daha ince gösterin! A KESİM MODELLER
Beli kalın olan kadınlar için A kesim modeller ideal bir seçimdir. Belden bollaşan etek ve elbiseler beli ortaya çıkarıp alt kısım ile olan orantısızlığı kapattığı için doğru bir tercih olacaktır. Bu modeller, kum saati gibi orantılı bir görüntü kazanmanızı sağlayacaktır. Öte yandan A kesim etekleri, A kesim elbiselerdeki görünümü yakalamak için dar üst giysilerle kombinlemeniz yeterlidir.

PANEL ELBİSELER
Bel kısmı iki yandan darlaşan, alt kısmı daha geniş, üst kısmı daha dar gösteren panel elbise modelleri, şık yapılarıyla şık bir görüntü sağlar. Bu elbiselerler de kum saati görünüm yakalayabilirsiniz.

YÜKSEL BEL PANTOLONLAR
Uzun bir süredir moda olan yüksek bel pantolonlar artık dolapların vazgeçilmezi haline geldi. Beli ince görmek isteyenlerin en büyük kurtarıcıları arasında yer alan yüksek bel pantolonlar, kadınların ilk tercihi arasında yer almaya devam ediyor. Karın bölgesini toparlayarak beli ortaya çıkaran yüksek bel giysiler, hatları daha belirgin ve ince göstermeye yarıyor. Bu tercihle siz de daha zarif bir görünüme kavuşabilirsiniz.

AKSESUAR KULLANIMI
Her ne kadar öyle olduğu düşünülmese de aksesuar beli ince göstermenin hilelerinden biridir. Aksesuarlar, dikkati başka yöne çekerek kalın bölgeleri kapatmamıza ve daha ince görünmemize yarayacaktır. Gösterişli bir kolye, renkli bir saç bandı, uzun sallantılı küpeler dikkatleri belden uzaklaştırır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: